16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DAN 2020 YILININ KAR FOTOĞRAFLARI

Samsun'dan 2020 yılının kar fotoğrafları

Samsun'a 2020 yılının Şubat ayında yağan kar şehri beyaza bürürken, gece saatlerinde yağan kar, kazalara neden oldu. Samsun'dan 2020 yılı kar fotoğrafları..

09 Şubat 2020 Pazar 10:22 GÜNCEL

Samsun'da 8 Şubat 2020 tarihi itibari ile gece saatlerinden itibaren yağmaya başlayan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Samsun'dan kar fotoğrafları..


Samsun-Ankara karayolu başta olmak üzere Samsun-Sinop karayolu ve Samsun'a bağlı neredeyse tüm ilçelerde yaşanan kar yağışı araç sürücüleri ve vatandaşların hayatını olumsuz etkiledi. Gece saatlerinden itibaren Samsun'a yağmaya başlayan kar yağışı 9 Şubat 2020 Pazar günü sabahına kadar sürdü. 

Kar yağışı nedeniyle Samsun'un Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde bulunan bir yokuştan kayan iki araç kaza yaparken, bu kaza anında sokakta bulunan çocuk ve vatandaşlar adeta ölümden döndü. Kar yağışı nedeniyle Samsun'un Atakum ilçesinde bir ambulans, itfaiye aracına çarparak kaza yaptı.

Kar yağışı kazalara neden olurken, Samsun'u saran beyaz örtü gece saatlerinde çocukların sokaklara çıkmasına neden oldu. Kar yağışı sonrası sokaklara çıkan çocuklar, karın keyfini çıkarttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da iki aracın karda kayarak kaza yapmasına bu sebep mi neden oldu

Samsun Atakum'da iki aracın karda kayarak kaza yapmasına bu sebep mi neden oldu