10 Ağustos 2022 Çarşamba

SAMSUN'DAN BİR ALAATTİN ÇAKICI GEÇTİ! İŞTE KENDİ EL YAZISI İLE BIRAKTIĞI MESAJ

Samsun'dan bir Alaattin Çakıcı geçti! İşte kendi el yazısı ile bıraktığı mesaj

Samsun'dan Alattin Çakıcı geçti.. Alattin Çakıcı'nın Samsun'da karşılama görüntüleri.. Alaattin Çakıcı kendi el yazısı ve imzası ile bıraktığı mesajda neler söyledi.

11 Eylül 2020 Cuma 13:50 GÜNCEL

Karadeniz gezisi kapsamında Samsun'a da gelen Alaattin Çakıcı, ülkücü camia tarafından çoşku ile karşılandı.  Alattin Çakıcı ise Karadeniz gezisi kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili kendi el yazısı ile bir mesaj yayımladı.


Samsun, Ordu, Giresin, Rize ve Trabzon illerini kapsayan Karadeniz ziyaretlerine devam ederken Alaattin Çakıcı'nın basın danışmanı Ferhat Aydoğan tarafından servis edilen kamuoyu açıklamasında Çakıcı şunları dile getirdi."Sovyetler dağılmadan evvel, yeşil kuşak Türkiye'nin batısından başlayıp, Hindistan sınırında biterdi. Batı ve üst akıl yaşadığımız coğrafyayı ve İslam alemini, kan, göz yaşı, ölümler ülkelerinde savaş olan insanların, başka ülkelere sığınmasına neden olan üst akıl, bugünkü yeşil kuşağı Girit adasından başlayıp, Edirne, Kars ağaca kadar üstler kurarak, ülkemizi hem batıdan, hem güneyden hem de doğudan sıkıştırmak istemektedir. Sınır ötesinde ki ülkemizin bekası için verilen şerefli mücadele doğu Akdeniz de yaşanan son yıllarda değişmelerin bir asır evvel, batının piyonu olarak Anadoluya çıkan, Yunanlıları kullananlar bugün de Yunanlılar üzerinden ülkemiz kuşatılmak istenmektedir. Ama unutmasınlar ki, Çanakkale de Kafkas cephesinde ve Kurtuluş savaşında geldikleri gibi gitmişlerdir. Devletimiz, milletimiz ile birlikte bu yola boş koymuştur. Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde bazı kendini bilmez densizler ve taciz ile şerefsizlik yapan Musa Orhan isimli uzman çavuşun neden olduğu cinsel tecavüzden dolayı intihar eden İpek Erin ölümüne neden olan bu şerefsizin bir de bozkurt işareti yaparak milliyetçileri zan altında bırakma hakkına sahip olmayan bu ırz düşmanı en ağır şekilde devletimiz tarafından cezalandırılmalıdır. Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir. Bir de ekonomik koşullardan vatanımızın Doğudan batıya gelen Siirtli kız kardeşimizin tokatlanmasını esefle kınar Allah Mazlum'a el kaldıranı bildiği gibi yapsın. Bu bilinmeli ki Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir güzide vatanımızın her zerresini namusu kadar seven iffeti kadar koruyan her etnik grup vatandaşlık bağıyla devletimizin birer bireyidir. Bazı densizler ön yargılı davranmaktadır. Her Kürt PKK'lı değildir onlar da Biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır, saygılarımla kamuoyuna arz ederim "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Tursun

13 Eylül 2020 Pazar 08:40

Burada kürt çerkez boşnak vb diye birşey yoktur onlar etnik kökendir herkes TÜRK tür burada millet vardır oda TÜRK milletidir bunu herkes bilsin bazı çevrelere şirin görünmek adına kimse şaklavanlık yapmasın etnik kökeni ayrıştıracak bir ırk yoktur hangi kişi ari bir ırktan bahsederse ahmaktır kız akıp vermişiz ayırmamışız şimdimi kardeş olduk

HASAN kara

12 Eylül 2020 Cumartesi 18:54

Reis Samsunumuza hoş geldiniz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Alaattin Çakıcı'dan tecavüzcü uzman çavuş Musa Orhan'a sert tepki

Alaattin Çakıcı'dan tecavüzcü uzman çavuş Musa Orhan'a sert tepki