07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUNSPOR-BAK MAÇINA GELİRKEN ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN MONT VE ELDİVEN GETİR

Samsunspor-BAK maçına gelirken Elazığ ve Malatya için mont ve eldiven getir

Samsunspor Taraftar Grupları, Pazar günü oynanacak BAK maçı için taraftarlara yaptıkları çağrıda, stada gelirken Elazığ ve Malatya için mont, atkı ve eldiven getirmelerini istedi.

25 Ocak 2020 Cumartesi 18:55 GÜNCEL

Samsunspor Taraftarlar Grupları, 'Gün birlik olma günüdür' çağrısı ile deprem felaketinin yaşandığı Elazığ ve Malatya için Pazar günü oynanacak BAK maçına taraftarların yanlarında mont, atkı ve eldiven getirmelerini istedi.


Yılport Samsunspor ile BAK Futbol Kulübü arasında oynanacak maça, kırmızı beyazlı taraftarların yanlarında mont, atkı, eldiven gibi giysiler getirmesini istiyen Samsunspor Taraftar Grupları, yaptıkları çağrıda şunları dile getirdi.

"Gün, birlik olma günüdür. Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem, ülke olarak yüreğimizi yaktı. Yaşanan depremin ardından, devletimiz yaraları sarmak için mücadele ediyor. Bizler de Samsunspor Taraftar Grupları ve taraftarları olarak üzerimize düşen sorumluluktan hareketle, Türk Kızılayı Samsun Şubesi ile ortaklaşa olarak büyük bir kampanya başlatıyoruz. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaştırılmasını istediğiniz mont, atkı ve eldivenleri, Yılport Samsunspor – BAK maçında yanınızda getirin. Maç öncesi ve sonrası, kapılardaki Türk Kızılayı görevlilerine teslim edeceğimiz yardımları, deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Elazığ depremi Samsun'da neden hissedildi! İşte sebebi

Elazığ depremi Samsun'da neden hissedildi! İşte sebebi