15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'UN İLKADIM İLÇESİNDE KORONAVİRÜS'ÜN GÖRÜLDÜĞÜ 3716 APARTMAN DEZENFEKTE EDİLDİ

Samsun'un İlkadım ilçesinde KoronaVirüs'ün görüldüğü 3716 apartman dezenfekte edildi

Samsun'da İlkadım ilçesinde 3716 apartmanda Covid-19 vakası görüldü, vaka görülen apartmanların hepsi belediye tarafından dezenfekte edildi.

18 Nisan 2021 Pazar 18:34 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi KoronaVirüs'e karşı apartman, park, bahçe ve toplu kullanım alanlarını dezenfekte ediyor. İlkadım Belediyesi Covid-19'un görüldüğü 3 bin 716 apartmanı da dezenfekte etti.


İlkadım Belediyesi KoronaVirüs'e karşı binalarını dezenfekte ettirmek isteyen vatandaşların belediyeye ait 444 55 01- 444 19 19 nolu telefon numaralarını aramalarını istedi.

İlkadım Belediyesi Sağlık İşleri ekipleri Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı, İlkadım'da korunma tedbirleri kapsamında temizlik ve dezenfekte çalışmalarına hız kazandırarak koronavirüse maruz kalan ilçe sakinlerinin bulunduğu yaşam alanlarını da içine alan dezenfekte çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yakında takip ettiği  pandemi mücadelesi, tüm alanda titizlikle devam ediyor. Koronavirüsün ilçede yayılma riskini en aza indirmek amacıyla vaka tespit edilen iş yeri ve evlerde dezenfekte çalışmaları başlatan ekipler, yaşam alanlarını ücretsiz ilaçlıyor. 

Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli
Bireysel olarak tedbirlere uyulmasının hayati öneme sahip olduğunu vurgulayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, planlamaya göre, Sağlık İşlerine bağlı ekiplerimiz tarafından dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Halkımızın sağlığı için koronavirüsün yayılımını azaltacak çalışmaları titizlikle sürdürmekteyiz. Dezenfekte ekiplerimiz ilçemizin  her mahallesinde doğrudan veya muhtarlarımız aracılığıyla gelen talepler doğrultusunda virüsün yayılma riskini önlemek için ücret talep etmeden yaşam alanlarını özenle dezenfekte ediyor. Dezenfekte ekibimize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız  (444 55 01)- (444 19 19) İLKEM iletişim Merkezimiz ile irtibata geçebilirler. KoronaVirüse karşı mücadelemizde tedbiri elden bırakmadan kurallara üst düzey hassasiyetle uymaya devam edelim. Sağlıkla yaşamak için tedbiri elden bırakmayalım." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 10-16 Nisan haftası KoronaVirüs vaka sayısı açıklandı

Samsun'un 10-16 Nisan haftası KoronaVirüs vaka sayısı açıklandı