12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'UN YENİ VALİSİ ZÜLKİF DAĞLI, HALKA İNEREK VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜ

Samsun'un yeni Valisi Zülkif Dağlı, halka inerek vatandaşlarla görüştü

Samsun'un yeni Valisi Zülkif Dağlı, halka inerek vatandaşlarla görüştü. Samsun Valiliği görevine yeni başlayan Dr. Zülkif Dağlı, Samsunlularla sokakta görüşmeler yaptı.

20 Haziran 2020 Cumartesi 17:39 GÜNCEL

Valiler Kararnamesi ile Düzce Valiliği görevinden Samsun'a atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı, Samsunlularla sokakta sohbet etti.


Samsun'da Valilik görevine başladıktan kısa süre sonra sahaya inen Vali Zülkif Dağlı, Samsunluların kendisine gösterdiği sıcak ve samimi tavırlarla karşılaştı. Samsun sokaklarında vatandaşlarla bir araya gelen Vali Zülkif Dağlı, bu temaslarla ilgili sosyal medya sayfasından yayımladığı mesajında, Tarihi ve doğal güzellikleriyle Karadeniz'in incisi Samsun’umuzda vatandaşlarımız ile sohbet ettik.  Vatandaşlarımızın sıcak ve samimi sohbeti ile hayırlı olsun dilekleri bizleri ziyadesiyle memnun etti. Şehrimizi, hep birlikte daha ileriye taşıyacağız inşallah" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cem

21 Haziran 2020 Pazar 22:49

hayırlı olsun hoş geldiniz valim .batı çevre yolu bu şehrin 1 sorunu 2 sorunu organize sanayi yapılamaması

Samsunlu

21 Haziran 2020 Pazar 13:47

Hayırlı uğurlu olsun.Hoşgeldiniz sayın valimiz. Sizden tek ricam 3-5gün önce Wuhan ilan ettiler şehrimizi. Sağlık müdürü yalanladı ama hiç kimse vaka sayılarımız hakkında bilgi vermedi. İnşallah siz verirsiniz. Bu şekilde insanlar daha çok dikkatli olurlar. Sağlık bakanımız birçok şehri açıkladı ama Samsunumuz kapalı bir kutu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 4 ilçeye SASKİ Atıksu Arıtma Tesisi yapacak

Samsun'da 4 ilçeye SASKİ Atıksu Arıtma Tesisi yapacak