15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAYSİAD BAŞKANI AV. AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN'DEN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen'den Kurban Bayramı kutlama mesajı

Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

31 Temmuz 2020 Cuma 12:15 GÜNCEL
Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, "Bayramlar dayanışma, paylaşma ve kardeşliği güçlendiren çok değerli ve müstesna günlerdir." dedi.

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Kısa adı SAYSİAD olan Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Milletçe hepimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’nı bir kez daha coşkuyla karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduklarını belirten Dağdelen, "Bayramlar dayanışma, paylaşma ve kardeşliği güçlendiren çok değerli ve müstesna günlerdir." dedi.

KURBAN PAYLAŞMAKTIR
SAYSİAD Başkanı Dağdelen "Mübarek bayramlar aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği kıymetli anların müjdecisi ve habercidir. Böylesine önemli günler de milletçe beraber ve ortak paydamız olan vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü tüm dünyaya gösterip yek vücut olmak olmazsa olmazımızdır. Bu vesileyle İslam aleminin ve yüce milletimizin Kurban bayramı kutlu olsun" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesinin temizlik işçileri Kurban Bayramında mesai yaptı

İlkadım Belediyesinin temizlik işçileri Kurban Bayramında mesai yaptı