15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAYSİAD BAŞKANI AYŞE ÜSTÜNEL DAĞDELEN'DEN 23 NİSAN'IN 100. YILI MESAJI

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen'den 23 Nisan'ın 100. yılı mesajı

Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. yılı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

23 Nisan 2020 Perşembe 14:20 GÜNCEL

SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Korona Virüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunan çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.


Korona Virüs tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma yasağı kararı alınırken, yasak nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarıda evlerde yapılmaya başlandı. Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen ise yaptığı açıklamada, Korona Virüs salgınını en kısa sürede atlatıp, güzel günlere kavuşma temennisinde bulunurken, 23 Nisan'ın 100. yılında evlerinde kalan çocukların da milli bayramını kutladı.

Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Çocuk Bayramının, ülkemizde ve dünya ülkelerinde coşkuyla kutlandığını ancak bu yıl Korona Virüs sebebi ile bu bayramın evlerde kutlanmak durumunda kalındığını ifade eden Ayşe Üstünel Dağdelen, açıklamasında şunları dile getirdi.
"Tüm dünya çocukları ve ülkemizin çocuklarına güzel bir gelecek diliyoruz. İnşallah bu Korona Virüs salgınını kısa sürede atlatırız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılını bu salgın nedeniyle buruk kutluyor olsak da, evlerimizde çocuklarımızla birlikte bu bayramı hep birlikte yine coşku içerisinde kutlayarak, çocuklarımızın sevincine ortak oluyoruz. Ülkemizin ve tüm dünyanın Korona Virüs salgınından biran önce kurtulmasını ve geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlık, huzur ve barış dolu bir dünyada yaşamalarını temenni ediyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılı kutlu olsun." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Ürdün'den getirilen 166 Türk vatandaşı karantina altına alındı

Samsun'a Ürdün'den getirilen 166 Türk vatandaşı karantina altına alındı