12 Ağustos 2022 Cuma

SÜLEYMAN SALUR ATAKUM BELEDİYESİ'NDEKİ HACİZ OLAYINI YAZDI

Süleyman Salur Atakum Belediyesi'ndeki haciz olayını yazdı

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, CHP'li Atakum Belediyesine gönderilen hacizleri konu alan köşe yazısında önemli satır başlarına dikkati çekti.

15 Kasım 2020 Pazar 12:38 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesine son günlerde gönderilen hacizleri kaleme alan köşe yazarımız Süleyman Salur, "Haciz işlemine baş vuran alacaklı neden iş yaptığı dönemde alacağını tahsil etmedi?" diye sordu.


Muhalefet parti belediyelerinin haciz kıskacı altında bırakıldığını kaydeden Süleyman Salur, belediyelerde yaşanan haciz çıkmazı ile ilgili eski yönetimlerin bıraktıkları borçların araştırılması gerektiğini belirterek, Atakum Belediyesi ile ilgili "Mevcut belediyeye neden haciz işlemi uygulanırken  eski defterler, usulsüzlükler araştırılmaz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsun

15 Kasım 2020 Pazar 17:21

Madem durumlar o kadar kötü neden o kadar işçi aldı neden o kadar masa koltuk alıyor hep boşa masraf yapıp duruyor daha yeni sözleşmeli memur almaya kalkıyorsun İshak taşçının yaptığı sözleşmeli personeli sözleşmelerini yeniliyorsun Ak partinin borcu diyorsun zihni Şahin’in gelini sözleşmeli personel boş konuşma Başkan tribünlere mağdur rolü yapma

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 10 Kasım'da yarıya indirilen bayraklar 5 gündür yarıda duruyor

Samsun'da 10 Kasım'da yarıya indirilen bayraklar 5 gündür yarıda duruyor