23 Mayıs 2022 Pazartesi

TED SAMSUN KOLEJİ İDARİ İŞLER KOORDİNATÖRÜ OĞUZHAN KÜYÜK: 23 NİSAN'I COŞKUYLA KUTLUYORUZ

TED Samsun Koleji İdari İşler Koordinatörü Oğuzhan Küyük: 23 Nisan'ı coşkuyla kutluyoruz

TED Samsun Koleji İdari Mali İşler Koordinatörü Oğuzhan Küyük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını söyleyerek, "Atamızın tüm dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan'ı coşkuyla kutluyoruz" dedi.

23 Nisan 2021 Cuma 15:47 GÜNCEL

TED Samsun Koleji İdari Mali İşler Koordinatörü Oğuzhan Küyük, TBMM'nin 101'inci açılış yıl dönümüyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.


TED Samsun Koleji İdari Mali İşler Koordinatörü Oğuzhan Küyük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yılını kutlamanın gururunu yaşadıklarını belirterek, "Dünyada çocuklara armağan edilen bayram olan 23 Nisan, milletimize ve geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımıza kutlu olsun. İçinden geçtiğimiz bu zor pandemi döneminde TBMM'nin kuruluşunun 101. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını önceki yıllarda olduğu gibi meydanlarda, büyük törenlerle kutlayamıyor olabiliriz, ancak sağlığımız için yarınlarımızın geleceği için bu milli günümüzü evlerimizde, aynı inanç ve ruhla kutlayacağız. Bu duygularla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyor, 101. Yılımızı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, 23 Nisan'da koltuğunu devretti

İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, 23 Nisan'da koltuğunu devretti