29 Haziran 2022 Çarşamba

TEKKEKÖY BELEDİYESİ ZABITASINDAN PAZARDA, MARKETTE, BERBERDE KORONA DENETİMİ

Tekkeköy Belediyesi zabıtasından pazarda, markette, berberde Korona denetimi

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi zabıtaları Korona Virüs salgınında normalleşme sürecinde de pazar yerleri, berberler ve marketleri sıkı bir şekilde denetliyor.

18 Haziran 2020 Perşembe 16:02 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Korona Virüs salgınında normalleşme sürecinde dahi pazar yerleri, marketler ve berberleri denetleyerek Covid-19 tedbirlerine uyulup uyulmadığını takip ediyor.


Korona Virüs salgınında özellikle maske takma, sosyal mesafenin korunması gibi kurallara vatandaşların yanı sıra pazar  ve berber esnaflarının uyup uymadıklarını takip ederek denetleyen Tekkeköy Belediyesi zabıtaları, kurallara uymamakta ısrar edenlere ise ceza uyguluyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yapılan denetimlerle ilgili verdiği bilgide denetimlerin aralıksız sürdüğünü belirterek,  "Belediyemiz zabıta ekipleri kontrollü sosyal hayat sürecinde titizlikle çalışmalarını sürdürerek Lojmanlar ve Kutlukent pazar yerlerinde gerekli önlemlerle tedbirleri alıp, belirtilen kurallara uyulup uyulmaması gibi noktalarda denetimler yaptılar. Ayrıca kuaför, güzellik salonu, berber, market, büfe, bakkal gibi tüm iş yerlerine uyarılarda ve denetimlerde bulunarak uyulması gereken kuralları hatırlattılar." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da uyarılara rağmen, çöpler yine sokağa atıldı

Samsun'da uyarılara rağmen, çöpler yine sokağa atıldı