07 Ağustos 2022 Pazar

TERME BELEDİYE BAŞKANI ALİ KILIÇ'TAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan Cumhuriyet Bayramı mesajı

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 98'inci yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, "Tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum" dedi.

29 Ekim 2021 Cuma 12:40 GÜNCEL

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 


Terme Belediyesi Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98'inci yıldönümünü kutlamanın onur ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Cumhuriyet, Türk Milletinin, büyük bir kahramanlık destanı yazarak gerçekleştirdiği Milli Mücadele sonucunda ulaştığı son noktadır. Büyük yokluk ve zorluklar içerisinde verilen milli mücadele sonucunda, bedeli şehitlerimizin kanı ile ödenerek kazanılmış Cumhuriyetimizi ve vatan toprağımızı korumak, bağımsızlığımızın sembolü bayrağımızı göklerde her daim dalgalandırmak her birimizin görev ve sorumluluğudur. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularıyla anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı