15 Ağustos 2022 Pazartesi

TOKAT PLAKALI RESMİ MAKAM ARACIYLA TATİLE GİDİLDİ İDDİASI!

Tokat plakalı resmi makam aracıyla tatile gidildi iddiası!

Samsun Otogarından 11 Mayıs 2019 tarihinde yolcu alan 60 BB 483 plakalı resmi makam aracı, bu kez de İzmir'n Selçuk ilçesinde görüldü. Makam aracı ile ailece tatile gidildi iddiası gündeme geldi.

01 Eylül 2021 Çarşamba 14:35 GÜNCEL

Samsun'da 2019 yılında otogardan yolcu alan resmi makam aracı bu kez de İzmir'in Selçuk ilçesinde görüntülendi! Resmi makam aracıyla tatile gidildi iddiası ortaya atıldı.


Samsun Kent Haber'in 11 Mayıs 2019 yılında Samsun Otogarında görüntülediği 60 BB 483 plakalı makam aracının, Tokat'tan Samsun'a resmi makam aracı ile yolcu almaya geldiği gündeme getirilmişti. Bu haber sonrası söz konusu resmi makam aracının hangi kuruma ait olduğu belirlenememişti. Söz konusu Tokat plakalı resmi makam aracı ile ilgili Samsun Kent Haber'e İzmir'in Selçuk ilçesinden ilginç bir ihbar geldi. Samsun Otogarında yolcu alırken görüntülediğimiz 60 BB 483 plakalı makam aracı bu kez de İzmir'in Selçuk ilçesinde vatandaşların dikkatini çekti. Selçuk ilçesinden Samsun Kent Haber ile irtibat kuran vatandaşlar, 60 BB 483 plakalı makam aracının Selçuk ilçesinde olduğunu ve araçta bir ailenin bulunduğunu ifade etti. Şuan Selçuk ilçesinde bulunan makam aracının görüntülerini de haber merkezimize ulaştıran vatandaşlar, söz konusu makam aracının günlerdir Selçuk ilçesinde görüldüğünü, Tokat plakalı resmi makam aracının tatil bölgesinde aile fertleri ile bulunmasına bir anlam veremediklerini dile getirdi.

Selçuk ilçesinde Samsun Kent Haber ile irtibat kuran vatandaşlar, resmi makam aracı ile tatile çıkıldığı iddiasında bulundu. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

uzman

02 Eylül 2021 Perşembe 08:25

2 yıldır samsundayım bu sıtenın sahıplerını tebrık ederım.kısa ve net habercılık.atakum ek poklınıkle ılgılı haberlerıne de bayıldım.unv açılıyor unv ilçesı olan atakumda cildiye-gögüs hastalıkların kamu olmaması buyuk ayıptır ve habercılıgınızın ıcın tsk ederım

Kemalist

01 Eylül 2021 Çarşamba 20:50

Şaşırdık mı hayır Ama alışmamamız lazım hepsinin hesabını VERECEKLER

Uğur

01 Eylül 2021 Çarşamba 14:59

Devletin malı deniz yemeyen domuz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Resmi makam aracıyla tatile gitti! O makam aracı belediye başkanına ait çıktı

Resmi makam aracıyla tatile gitti! O makam aracı belediye başkanına ait çıktı