16 Mayıs 2022 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN 10 BİN ADET ERZAK KAMPANYASINI BAŞLATTI

Yüksel Yıldırım ihtiyaç sahipleri için 10 bin adet erzak kampanyasını başlattı

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, Korona Virüs tedbirleri nedeniyle mağdur olan 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahipleri için 10 bin adet erzak paketi kampanyası başlatarak hesap numaralarını açıkladı.

01 Nisan 2020 Çarşamba 14:53 GÜNCEL

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Korona Virüs nedeniyle mağduriyetleri önlemek için ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 10 bin adet erzak paketi kampanyasını başlattıklarını açıkladı.


Yılport Samsunspor, Valilik ve Kaymakamlıklar koordinasyonunda oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek olmak amacıyla kampanya başlattı. 

Başlatılan kampanya ile ilgili bilgi veren Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Haydi Samsun, 10 bin adet erzak paketini 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza birlikte ulaştıralım. ‘Cesur Yürek ile Tek Yürek’ olup ‘El Ele Gönül Gönüle’ vererek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Samsunspor olarak başlattığımız kampanyaya herkesin destek vermesini ve içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerin yaralarını birlikte saralım istiyoruz. Kampanya boyunca toplanan tüm Ramazan erzakı destekleri, Valilikler ve Kaymakamlıklar bünyesinde genelge ile oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarının koordinesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iletilecektir” dedi.

Destek vermek isteyen vatandaşlarımız için hesap bilgilerimiz:
HESAP ADI: SAMSUNSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
ZİRAAT BANKASI
SAMSUN ŞUBESİ - 222
TR07 0001 0002 2262 3273 3450 01

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona nedeniyle tramvaya binenlerin ateşleri ölçülüyor

Samsun'da Korona nedeniyle tramvaya binenlerin ateşleri ölçülüyor