16 Mayıs 2022 Pazartesi

BERNA LAÇİN SALON VERİLMEYEN HAYAL SATICISI İSİMLİ OYUNUNU SAMSUN'DA SAHNELEDİ

Berna Laçin salon verilmeyen Hayal Satıcısı isimli oyununu Samsun'da sahneledi

Samsun'da sahneleyeceği Hayal Satıcısı isimli oyuna Elazığ depreminde attığı tweet nedeniyle salon verilmeyen Berna Laçin, o oyunu Samsun'da sonunda oynayarak hayranları ile buluştu.

10 Mart 2020 Salı 17:03 KÜLTÜR SANAT

Samsun'da sahneleyeceği Hayal Satıcısı isimli oyuna salon verilmeyen Berna Laçin, engellendiğini söylediği tiyatro oyununu Samsun'da sahneledi.


Berna Laçin, Samsun'da Hayal Satıcısı isimli tiyatro oyununu sahneleyerek hayranları ile buluştu. Elazığ depreminde attığı twet nedeniyle eleştirilen ve bu nedenle Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Kültür Merkezinde oyunun sahnelenmesi için verilen salonun iptal edildiği haberleri ile gündeme gelen Berna Laçin, o oyununu sonunda sahneledi.

Oyun için verilen salonların iptal edilmesi sonrası verdiği bir röportajında, "Ben bu oyunu Samsun'da oynarım" diyen Berna Laçin dediğini yaparken, Atakum ilçesinde sahnelenen Hayal Satıcısı oyununa ise tiyatro severler büyük ilgi gösterdi. Berna Laçin, Samsun'da sahnelediği tiyatro oyunun ardından sosyal medya sayfasından "“Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım “ Bize her yer tiyatro be canımın içi ,salon teferruat. Dün Samsun’da harika bir seyirci seli vardı. Tiyatroya müthiş bir ilgi.. Atakum,muhteşem kumsalıyla,sanata duyarlı insanlarıyla harika bir sanat cazibe merkezi haline getirilebilir. Engellemeyi deneyenler olur ama sanat su gibidir her zaman akar ve yolunu bulur . Teşekkürler Samsun" mesajı paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

GSB eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti

GSB eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti