29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA ÇEKİLEN CANIM DAYIM SİNEMA FİLMİNİN YÖNETMENİ SİTEM ETTİ

Samsun'da çekilen Canım Dayım sinema filminin yönetmeni sitem etti

Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz, Samsun'da çekilen Canım Dayım sinema filmine Samsunluların ilgisiz kalmasına sitem etti.

11 Ocak 2022 Salı 14:33 KÜLTÜR SANAT

Samsun'da çekimleri yapılan Canım Dayım filminin yönetmeni Fuat Yılmaz'dan Samsunlulara sitem geldi.


Sosyal medya sayfasından Canım Dayım filmine Samsunluların ilgisiz kalması ile ilgili bir paylaşım yapan yönetmen Fuat Yılmaz, "Tarihte ilk defa Samsun'u ve Samsunspor'u konu alan ulusal bir film yapılıyor. Bu film uluslararası bir çok festivale davet ediliyor ve dakikalarca salonda ayakta alkışlanmasına rağmen, İstanbul, İzmir'i geçtim Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum hatta ve hatta Diyarbakır'da bile Samsun'dan daha fazla izlenme sağlıyor. Tebrik ediyorum sizleri sözde Samsun ve Samsunspor sevdalıları" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Hakan erdal

12 Ocak 2022 Çarşamba 06:47

daha iyi bir fragman, tanıtım videosu yapaydın ya o ne öyle.. bu fragman o filmin kaliteli kesitleri ise ayakta alkışlayanları bende alkışlıyorum..

Mert

12 Ocak 2022 Çarşamba 03:00

Zannedersin filmin altımda yazan isimler dünyaca ünlü senaristler.Nir kere oradan kaybettin zaten.Benim değil kahvehaneler de milletin dediğini söylüyorum.Elçiye zaval olmaz.

Mahmut İlerizeka

11 Ocak 2022 Salı 14:16

Ya bi ****r git **** ilk defa senden duydum. Arkadaşlar ne ödülü film senaryo olarak çok zayıf. Ayrıca izlerken uykunuz gelir. Yine bilmiyorsa yönetmen arkadaş ben söylim Samsunspor taraftarına baskısı sonucunda film Samsun'un sinema salonlarında göstereme girdi. Yoksa bir tek citymall avmde izlenecekti. Kimsenin de haberi yok. Bence gitsin bi kendinde arasın PR nedir nasıl yapılır öğrensin ****

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMDEF Başkanı Metin Şenel'den güreşçilere sahip çıkmayan belediye başkanlarına tepki

SAMDEF Başkanı Metin Şenel'den güreşçilere sahip çıkmayan belediye başkanlarına tepki