29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUNLU SİNEMA OYUNCUSU MEHMET ARAS, BEYAZPERDEYE GERİ DÖNDÜ

Samsunlu sinema oyuncusu Mehmet Aras, beyazperdeye geri döndü

Samsunlu sinema oyuncusu Mehmet Aras, Sir-Ayet 2 isimli korku filminin başrol oyuncuları arasında yer aldı.

29 Kasım 2019 Cuma 10:29 KÜLTÜR SANAT

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden hatırlanan Samsunlu oyuncu Mehmet Aras, 5 yıl Kanada'da kaldıktan sonra Türkiye'ye dönerek korku filmi Sir-Ayet 2'nin başrol oyuncuları arasında yer alıp, beyaz perdeye yeniden merhaba dedi.


Aslen Samsun doğumlu olan sinema-dizi ve film oyuncusu Mehmet Aras, başarılı oyunculuğunu Kurtlar Vadisi Pusu, Annem, Sir-Ayet ve pek çok dizi de sergiledi.

16 FİLMDE BAŞROL OYNADI
Bugüne kadar 16 ayrı filmde başrol, dizilerde ise karakter oyuncu olarak yer alan Samsunlu usta aktör Mehmet Aras ayrıca 22 Aralık'ta vizyona girecek 'Beyaz Hüzün' isimli filminde proje danışmanlığını üstlendiğini bu filmde ise Sarıkamış Dramının anlatılacağını söyledi.  Oyuncu Mehmet Aras, yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi.
"Samsun doğumluyum. Oyunculuk kariyerime başarılı diziler ve sinema filmlerini ekledim. Sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra sanatçı Nura Öz hanımefendinin Erkeğim adlı şarkısının da klibinde yer aldım. 5 yıl Kanada'da yaşadıktan sonra Türkiye'ye dönüş yaptım. Bu arada korku filmi olan Sir-Ayet 2 sinema filminde başrol oyuncu olarak bulundum. 22 Aralık'ta beyaz perdeye gelecek olan Beyaz Hüzün isimli filminde proje danışmanlığını yürüttüm." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Efsane Cuma indirimi! Yüzde 25'lik su zammında yüzde 5 indirim yapıldı

Samsun'da Efsane Cuma indirimi! Yüzde 25'lik su zammında yüzde 5 indirim yapıldı