16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN YANAĞI İSİMLİ ESTETİK OPERASYONU, HOLLYWOOD YANAĞINI TAHTINDAN ETTİ

Samsun Yanağı isimli estetik operasyonu, Hollywood Yanağını tahtından etti

Samsun başta olmak üzere Türkiye ve dünyada tanınan ünlü plastik cerrah Hayati Akbaş'ın 'Samsun Yanağı' ismini verdiği estetik operasyon, Hollywood Yanağını tahtından etti.

11 Mart 2020 Çarşamba 17:00 SAĞLIK

Ünlü estetik cerrah Hayati Akbaş'ın Samsun aşkı, yaptığı estetik operasyona da Samsun ismini vermesine neden oldu. 


Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları ile birlikte Türkiye'de ünlü bayan isimlerin yaptırdığı estetik operasyon Hollywood Yanağını Hayati Akbaş'ın 'Samsun Yanağı' ismini verdiği estetik operasyon adeta tahtından etti.

Ünlü isimlerin yanı sıra güzelliğine düşkün bayanlar Hollywood Yanağı yerine estetik cerrah Hayati Akbaş'ın Samsun Yanağı ismini verdiği operasyonu yaptırmak için sıraya girdi. Estetikte biran da trend haline gelen ve Hollywood Yanağının pabuçunu dama atan Samsun Yanağını yaptırmak için, güzelliğine düşkün bayanların yanı sıra ünlü isimlerde dünyanın bir çok ülkesinden Hayati Akbaş'ın Samsun'da bulunan kliniğine geliyor.

"Bu estetiği günümüzde 'Hollywood yanağı' diye popülarite ettiler. Bir gün televizyon programında, nereden çıktı bu terim, buna Hollywood yanağı değil Samsun yanağı demek lazım' dedim" diyen estetik cerrah Hayati Akbaş, "Elmacık kemiğinin üstündeki tümsek olan yer Samsun’da bulunan Amisos Tepesi, hemen yanakların altındaki oyukluk ise buraya Çarşamba Ovası dedim. 'Hollywood yanağı' değil 'Samsun yanağı' olarak hitap edilmesi gerektiğini daha yararlı buluyorum” diye konuştu.

Sağlık alanında bir nevi kültür elçisi gibi olan Doktor Hayati Akbaş, bir yandan da Samsun'un tanıtımını yaparak şehre artı puanlar kazandırıyor. Samsun Yanağı ismini ise elmacık kemiklerini Amisos Tepesine, yanakların altında ki oyuğu da Çarşamba Ovasına benzeterek veren Hayati Akbaş, Show Tv'de Zahide Yetiş ve Ebru Akel'in sunduğu Kendine İyi Bak programlarında da estetik operasyonların yanı sıra Samsun'un da tanıtımını yapıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti İl Başkan adayı olan Murat Çelik'ten şok iddialar

Samsun'da AK Parti İl Başkan adayı olan Murat Çelik'ten şok iddialar