29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA DOKTOR HAYATİ AKBAŞ MEME SİLİKONUNUN ÜZERİNDEN JEEP GEÇİRDİ

Samsun'da doktor Hayati Akbaş meme silikonunun üzerinden jeep geçirdi

Samsun'da estetik cerrah Hayati Akbaş, 'Silikonlar patlar mı?' sorusuna deneysel cevapla yanıt verdi. Hayati Akbaş, silikonların patlamadığını ispatlamak için üzerinden jeep geçirdi.

15 Aralık 2021 Çarşamba 17:19 SAĞLIK

Samsun'da estetik cerrah Hayati Akbaş, silikonların patlamayacağını ispatlamak için meme silikonunun üzerinden jeep geçirdi.


Hastalarının sürekli 'Slikonlar patlar mı?' soruları ile karşılaştığını söyleyen doktor Hayati Akbaş, "Tam 3 yıl önce yapmıştım bu deneyi ve paylaşmıştım. Silikon ile meme büyütme ameliyatı için bize başvuran hanımların en sık sorduğu soruların başında 'Hocam bu silikonlar ne kadar dayanıklıdır mesela patlar mı?' sorusu gelirdi. Bizde meme silikonlarının çok dayanıklı olduğunu patlamasının pek mümkün olmadığın anlatıldık, silikon ile meme büyütme isteyen misafirlerimize. 3 yıl önce bir deney yapmaya karar verdim ve meme silikon protezin üzerinden, önce küçük otomobilleri geçirdim. Meme silikon protezleri patlamadı. O zaman daha büyük bir araç ile silikonları test ettim. Ve bu basit ve kolay anlaşılır testi, instagramda paylaştım. Bugün yine silikon meme büyütme konusunda bilgi almak isteyen bir misafirimizin aynı mihvaldeki sorusu üzerine silikon protezlerinin çok dayanıklı olduğunu ve onları patlatmanın çok kolay olmadığını anlattım ve maden bu soru hala güncelliğini koruyor o zaman bugün 3 yıl önceki paylaşımı tekrar hatırlatmalıyım ilgi çekici olabilir dedim." açıklaması yaptı.

Hayati Akbaş'ın 3 yıl önce çektiği videoda silikonun üzerinden jeep geçtiği ve slikonların patlamadığı görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TFF 1. Ligde Yılport Samsunspor-Beypiliç Boluspor maçı 1-1 sona erdi

TFF 1. Ligde Yılport Samsunspor-Beypiliç Boluspor maçı 1-1 sona erdi