12 Ağustos 2022 Cuma

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖRNEK OLDUKLARINI SÖYLEDİ

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı sosyal belediyecilikte örnek olduklarını söyledi

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Uludağ Mahallelerinde yaşayan kadınlarla gerçekleştirdiği toplantıda sosyal belediyecilikte örnek olduklarını söyledi.

05 Ağustos 2022 Cuma 01:49 SAMSUN HABER

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede yaşayan kadınların katılımı ile düzenlenen toplantıda belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi, Canik Belediyesi'nin sosyal belediyecilikte örnek projelere imza attığını söyledi.


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede yaşayan kadınlarla kahvaltı programında bir araya geldi. Canikli kadınlara belediye çalışmaları hakkında bilgi veren ve talepleri dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, "Vatandaşlarımızın her ihtiyaçlarında yanındayız" dedi.                
      
Belediyemiz örnek bir konumdadır             
Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda Karşıyaka ve Uludağ Mahallelerinde yaşayan kadınlarla bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, yaptığı sunumda önemli bilgiler verdi. Sosyal belediyecilik çalışmalarının önemine değinen Başkan İbrahim Sandıkçı, "Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetlerimiz tüm ekip arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla devam ediyor. Hayata geçirdiğimiz projelerle sosyal belediyecilik anlamında belediyemiz örnek bir konumdadır. Canik Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle sahada vatandaşlarımızın her ihtiyaçlarında yanındayız" diye konuştu. 

Gençlerimize verdiğimiz destekleri sürdüreceğiz
Çocukların ve gençlerin eğitimine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, "İlçemizde eğitimle ilgili bir çok proje ve faaliyeti hayata geçirdik. İlçemize kazandırdığımız Fen Lisesi ve proje okullarımızla birlikte eğitimde marka haline geldik. Sınav ücretleri ve kurs desteği dahil olmak üzere ilçemizde eğitim hayatlarına devam eden gençlerimize verdiğimiz destekleri sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.
 
Canik Bilim Kampüsü ilim yuvası olacak
Canik Bilim Kampüsü’nde çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı "Canik Bilim Kampüsümüzün yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İlçemize kazandırdığımız bilim kampüsümüz gençlerimizin eğitim alacağı, keşifler yapacağı ve bilimsel çalışmalarını sürdüreceği bir ilim yuvası olacak. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin aldıkları eğitimlerle ufkunu açacağı ve bilimsel çalışmalara imza atacağı Canik Bilim Kampüsü TEKNOFEST Karadeniz’de hizmete girmiş olacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Uğur

05 Ağustos 2022 Cuma 14:42

Hadi oradan belediyecilik adına ne yaptın yukarı sokakların halini gördünmü diye sormayacam basını çağıracam hayatınız yalan dolan fırıldak olmuş

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı açıkladı! Bizi kimse yıkamaz

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı açıkladı! Bizi kimse yıkamaz