29 Haziran 2022 Çarşamba

ÇARŞAMBA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM ALANLARIN KPSS ÜCRETİNİ KARŞILAYACAK

Çarşamba Belediyesi sosyal yardım alanların KPSS ücretini karşılayacak

Samsun'da Çarşamba Belediyesi Başkanı Halit Doğan, ilçede sosyal yardım alanların KPSS başvuru ücretlerini belediyelerinin karşılayacağını açıkladı.

26 Mayıs 2022 Perşembe 01:25 SAMSUN HABER

Samsun'da Çarşamba Belediyesi, belediyeden sosyal yardım alan ve 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girecek adayların sınav başvuru ücretlerini karşılayacak.


Çarşamba İlçe Belediye Başkanı Halit Doğan, yaptığı açıklamada “Gençlerimizin her zaman yanındayız, bu sene de belediyemizden sosyal yardım alan hemşerilerimizin KPSS başvuru ücretlerini karşılıyoruz” dedi.

Çarşamba Belediyesi hayata geçirdiği projeler ve yaptığı faaliyetlerle gençleri desteklemeye, eğitimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl da belediyeden sosyal yardım alan kişilerin KPSS sınav başvuru ücretlerini karşılayan Çarşamba Belediyesi, bu sene de KPSS başvuru ücretlerini karşılamaya devam ediyor.

Belediyeden sosyal yardım alan vatandaşlar, Çarşamba Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi’ne, 6 Haziran Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar başvurularını yapabilecekler. Başvurular Çarşamba Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi üzerinden alınacak

Eğitime yönelik yapılan her katkıyı çok değerli bulduklarını ifade eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Biz Çarşamba Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz her türlü projede gençlerimizin, hemşerilerimizin hayatlarına dokunabilmeyi, geleceklerine katkı sunmayı hedefliyoruz. İlçemizde yaşayan tüm hemşerilerimizin yanındayız. Gençlerimize inanıyor, hayatlarının her alanında onları desteklemeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl da belediyemizden sosyal yardım alan hemşerilerimizin KPSS başvuru ücretlerini karşılamıştık. Bu sene de başvuru ücretlerini karşılamaya devam edeceğiz. Başvuruları, 6 Haziran Pazartesi günü Belediyemiz Sosyal Hizmetler Birimi üzerinden mesai bitimine kadar almaya devam edeceğiz. Biz birlikte çok güçlü bir aileyiz. Sınava girecek tüm adaylara başarılar dilerim. Rabbim haklarında hayırlısını nasip etsin” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Marina Dayanışmasından Kurupelit Yat Limanı açıklaması

Samsun'da Marina Dayanışmasından Kurupelit Yat Limanı açıklaması