12 Ağustos 2022 Cuma

MUSTAFA DEMİR İLÇE ZİYARETLERİNİ KARLI DAĞLAR VE YOLLARI AŞARAK SÜRDÜRDÜ

Mustafa Demir ilçe ziyaretlerini karlı dağlar ve yolları aşarak sürdürdü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, bu hafta sonu da dur durak demeden ilçe ziyaretlerini karlı dağlar ve yolları aşarak sürdürdü.

17 Ocak 2021 Pazar 21:33 SAMSUN HABER

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Demir, göreve başladığı günden bu yana bir gün dahi izin yapmadan Samsun'un sorunlarını çözmek için ilçe ilçe geziyor.


Daha önce olduğu gibi bu hafta sonu da sokağa çıkma yasağında boş durmayan ve ilçe ziyaretlerini sürdüren Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, karla kaplı yolları aşarak devam eden hizmetleri yerinde inceledi. 

Bu hafta sonu da Yakakent, 19 Mayıs, Alaçam ilçelerine giden Mustafa Demir, içme suyu alt yapı çalışmaları, yol genişletme çalışmaları, grup yolu çalışmalarını yerinde inceledi. 2021 yılının proje yılı olacağını ve Samsun'a bağlı kırsal mahallelerde yol, su gibi alt yapı sorununu kökten çözme hedeflerinin olduğunu her fırsatta dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, gerçekleştirdiği bu ilçe ziyaretlerinde ise karlarla kaplı yollarda çekindiği fotoğrafları sosyal medya sayfasından yayınlayarak "Bembeyaz güzelliği ile ziyaret ettiğimiz ilçelerimiz çok güzel anlar yaşattı. Biz de bu güzellikleri kendimize hatıra bırakmak istedik. Gece gündüz demeden gittiğimiz her güzelliğin size de çok selamı var" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş Hakkı

17 Ocak 2021 Pazar 22:48

Ewet başkan sadece geziyor.Vatandaşa dokunan bir proje bir çalışma göremedik.Vezirköprü de bir köprü yaptılar o da açılmadan yıkıldı gitti.Subaşına bir otopark ihalesi yapıldı baştan sona şaibe kokuyor.Mustafa Demir YZY tarafından yapılan projeleri ortadan kaldırma derdinde.Samsuna kalıcı nir projede ben yapayım çabası yok.Seçimden bu yana iki yıl doldu.Yazın bakalım alt alta hangi projeleri hayata geçirmiş

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'ın 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözlerine tepki yağdı

Yüksel Yıldırım'ın 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözlerine tepki yağdı