07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE TRAKTÖRÜNE MAZOT ALAMAYAN ÇİFTÇİ TARLASINI EŞEKLERLE SÜRDÜ

Samsun Vezirköprü'de traktörüne mazot alamayan çiftçi tarlasını eşeklerle sürdü

Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı Sarıdibek mahallesinde traktörüne mazot alamayan çiftçi, tarlasını eşeklerle sürmek zorunda kaldı.

10 Ocak 2022 Pazartesi 17:18 SAMSUN HABER

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde akaryakıt fiyatları nedeniyle traktörüne mazot alamayan bir çiftçi tarlasını eşeklerin yardımıyla sürdü.


Vezirköprü ilçesine bağlı Sarıdibek mahallesinde yaşanan olay, Yeniden Refah Partisi Vezirköprü ilçesi teşkilatı üyesi partililerinin yaptığı bir ziyaret ile ortaya çıktı. Sarıdibek mahallesine giden partililer burada bir çiftçinin eşeklerle tarlasını sürdüğünü gördü. Çiftçi ile görüşen Yeniden Refah Partisi Vezirköprü ilçesi teşkilatı üyeleri, çiftçinin traktörüne mazot alamadığını öğrendi. 

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin ise o anlara ait görüntüleri sosyal medya sayfasından yayımlayarak, "Bu fotoğraf Dün Vezirköprü ilçe başkanımızın çalışmaları sırasında çekildi 2022 Türkiye'sinin 1970'li yılların Türkiye'sine götüren bir fotoğraf son akaryakıt zamlarından dolayı tarlasını traktörü ile süremeyen Hatta traktörleri haciz olan köylülerimiz 30 yıl 40 yıl önceki sisteme dönmüş durumda" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Uğur

10 Ocak 2022 Pazartesi 16:23

Sandığı bekliyoruz sandığı seçim zamanı gelince görecez o gözlerdeki pırıltılıyı görecez o milletin aklıyla dalga geçmenin sonunu benim yastık altındaki altınımı sizmi alıp koydunuz oraya yüzsüzlüğün bukadarıda pes yalan üstüne yalan mazot 14 lira oldu neredeyse geceleri nasıl uyuyorsunuz hani nas vardı hani müslümandık hani millet rahat edecekti evet rahat edecez artık bırakın Allah aşkına bırakın

RAHMETLİ MENTESOGLU

10 Ocak 2022 Pazartesi 16:08

Resim çektirirken GEVŞEK GEVŞEK SIRITMAYINDA sizleri üzülmüş sanalim

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesinin eski hizmet binası ile ilgili karar verildi

Samsun'da İlkadım Belediyesinin eski hizmet binası ile ilgili karar verildi