12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA BİR ÇOK İLÇEYE KAR YAĞDI!

Samsun'da bir çok ilçeye kar yağdı!

Samsun'da bir çok ilçeye kar yağdı! Samsun kent merkezinde soğuk hava etkili olurken, ilçelere ise kar yağdı. Samsun'da Ladik, Vezirköprü, Ayvacık gibi ilçelerin yüksek kesimleri beyaz örtü ile kaplandı.

13 Ocak 2022 Perşembe 17:36 SAMSUN HABER

Samsun'a bağlı ilçeler 2022 yılının Ocak ayı itibari ile kar yağışı aldı. Meteoroloji verilerine göre Samsun'da kar yağışı bekleniyor.


Samsun'un tek kadın belediye başkanı olan Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçeye yağan kar sonrası çekindiği bir fotoğraf karesini paylaşarak, "İki sevgili nihayet buluştular" dedi.

Akdağ Kayak Merkezinin de bulunduğu Ladik ilçesinde yağan kar yağışı ormanlık alanlarda güzel manzaraların oluşmasına neden oldu. Ladik Belediye Başkanı Özel ise kar yağışı sonrası ilçeden çekindiği fotoğraf karesini, "Allah en az 3 ay ayırmasın. Beyazın, saflığın, soğuğun en çok yakıştığı memleketimden hemşerilerime selamlar" mesajı ile sosyal medya sayfasından yayımladı. 

Öte yandan Ladik ilçesinin yanı sıra Vezirköprü, Ayvacık, Asarcık, Salıpazarı gibi ilçelerine yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, belediye ekipleri kar temizleme çalışmaları başlattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 19 Mayıs Dağköy Barajı İsale Hattı ve Arıtma Tesisinin yüzde 25'lik kısmı bitti

Samsun'da 19 Mayıs Dağköy Barajı İsale Hattı ve Arıtma Tesisinin yüzde 25'lik kısmı bitti