12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşları dinledi

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşları dinledi. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yavuzlar, Kirazlık ve Antyeri mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorunların çözümü ile ilgili talepleri dinledi.

28 Haziran 2022 Salı 01:00 SAMSUN HABER

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Yavuzlar, Kirazlık ve Antyeri mahallesi sakinleriyle bir araya gelirken, mahallede yapılacak spor sahası, park ve oyun alanlarını inceledi.


Tekkeköy ilçesi Kirazlık Mahallesi'nde yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar "Estetik dokunuşlarla bölgenin çehresini değiştiriyoruz. Kirazlık Deresi'nin üzerindeki asma köprümüz ve çevresindeki çalışmaların yanında derenin sağına ve soluna yürüyüş yolları, kamelyalar, spor alanları, kent mobilyaları ve banklar yerleştirerek yeni ve farklı bir yaşam alanı daha hayata geçiriyoruz" dedi.  Başkan Togar ayrıca Antyeri Mahallesinde çocuklar için oluşturulacak spor sahası, park ve oyun alanıyla, etkinliklerinin yapılması için planlanan bölgeyi yerinde inceledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un yıllardır beklediği Hızlı Trenin bitiş tarihi yine değişti

Samsun'un yıllardır beklediği Hızlı Trenin bitiş tarihi yine değişti