15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA TRAMVAYA GENEL MÜDÜR BİNİNCE AYAKTA YOLCU YOK, VATANDAŞ BİNİNCE VAR

Samsun'da tramvaya genel müdür binince ayakta yolcu yok, vatandaş binince var

Samsun'da SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı tramvaya binince sosyal mesafe ve ayakta yolcu olmazken, vatandaşlar binince aynı tablonun olmaması şaşkın yaratıyor.

23 Eylül 2020 Çarşamba 18:36 SAMSUN HABER

Samsun'da tramvay sefer aralığını 5 dakikaya düşürdüklerini açıklayan SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'nın görüntü verdiği tramvayda ayakta yolcu olmazken, normal zamanlarda tramvayların ayakta olan yolcularla dolup taşması şaşırttı.


Bugün tramvayda görüntü veren SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı'nın çekilen fotoğraflarında tramvayda ayakta yolcu olmaması ve yolcuların sosyal mesafe kuralına göre tramvay koltuklarında oturması dikkati çekti.

Dün ve önceki günlerde tramvaydan görüntüler çeken Samsun Kent Haber, bu görüntüleri sosyal medya sayfasından da yayınladı. Görüntülerde tramvayda ayakta duran çok sayıda yolcu olduğu ve tramvay koltuklarında ise uyarılara rağmen sosyel mesafeyi ortadan kaldıracak şekilde yolcuların oturduğu görünmüştü. SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacı'nın tramvaya bindiğinde ayakta yolcu olmaması, yolcularında sosyal mesafeye dikkat ettiğine dair görüntüler, "Müdür binince tramvayda ayakta yolcu yok ama sıradan vatandaşlar tramvaya binince ayakta tıka basa yolcu var" yorumlarına neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bulunan Alin Sanat ve Rotary Kulübünden sağlıkçılara moral konseri

Samsun'da bulunan Alin Sanat ve Rotary Kulübünden sağlıkçılara moral konseri