12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'UN CANİK İLÇESİNDE İŞYERLERİNDE RUHSAT DENETİMİ YAPILDI

Samsun'un Canik ilçesinde işyerlerinde ruhsat denetimi yapıldı

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, işyerlerine giderek ruhsat denetimleri gerçekleştirdi.

26 Temmuz 2022 Salı 01:38 SAMSUN HABER

Samsun'da Canik Belediyesi, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri işyerlerini denetlemeye devam ediyor. 


Canik ilçesi genelinde faaliyet gösteren işletmelerin ticari faaliyetlerinin ruhsata uygunluğunu kontrol eden ekipler, işletmelerin işyeri açma ve çalışma ruhsatlarını denetledi. 

Denetimlerimizi aralıksız sürdüreceğiz
Vatandaşların güvenli ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için denetimlerin devam ettiğini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Ruhsat denetim ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan bütün işletmelerde denetimlerini hız kesmeden gerçekleştiriyor. Gidilen işletmelerde işyeri açma ve çalışma ruhsatları denetleniyor. İşletmelerin ruhsatlarına uygun ticari faaliyet gösterip göstermedikleri kontrol ediliyor. İlçemizde faaliyet gösteren tüm işletmelerde ekiplerimiz tarafından ruhsat, hijyen, ürün gramajı, satış fiyatı ve son tüketim tarihleri denetleniyor. Vatandaşlarımızın güvenli, uygun ve hijyenik ortamlarda alışveriş yapabilmeleri adına denetimlerimizi aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde KAPIKAYAFEST için hazırlıklar tamamlandı

Samsun'un Bafra ilçesinde KAPIKAYAFEST için hazırlıklar tamamlandı