12 Ağustos 2022 Cuma

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI TOGAR ŞEHİT İSLAM SANCAK'IN ANNESİNE ARAÇ HEDİYE ETTİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar şehit İslam Sancak'ın annesine araç hediye etti

Samsun'da Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, şehit oğlu İslam Sancak'ın kabrine yürüyerek gitmek zorluk çeken şehit annesi Hanım Sancak'a elektrikli araç hediye etti.

04 Ağustos 2022 Perşembe 01:12 SAMSUN HABER

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, şehit piyade uzman çavuş İslam Sancak'ın annesini elektrikli araç hediye ederek sevindirdi.


Samsun'da Piyade Uzman Çavuş İslam Sancak'ın annesi Hanım Sancak her gün oğlunun kabrini ziyaret ediyor ancak yaşı nedeniyle gitmekte zorluk yaşıyordu. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise elektrikli araç hediyesi ile bu sorunu çözüme kavuşturdu. Tekkeköy ilçesinin son şehidi İslam Sancak’ın annesine, kabir ziyaretlerini kolaylaştırmak için bir elektrikli araç hediye edildi. Büyük sevinç yaşayan Hanım Sancak ilk sürüşünü de Hasan Togar’la birlikte yaptı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bu toprakları bize vatan yapan ilçemizin en son şehidi İslam Sancak evladımızın anneciğinin her gün oğlunu kabrinde ziyarete gitmesini kolaylaştırmak için bizlerden rica ettiği elektrikli aracı kendisine teslim ederek şehidimizin bize emaneti annesinin talebini yerine getirmenin manevi mutluluğunu paylaştık. Rabbim vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetiyle muamele eylesin” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Bafra'da karpuzların tarlada kaldığını açıkladı

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Bafra'da karpuzların tarlada kaldığını açıkladı