10 Ağustos 2022 Çarşamba

ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN FLAŞ AÇIKLAMA! ARKAMIZDAN BİZİ VURMAYA ÇALIŞANLARI GÖRDÜK

Ertuğrul Sağlam'dan flaş açıklama! Arkamızdan bizi vurmaya çalışanları gördük

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 2-1 kazandıkları Adanaspor maçı sonrası zehir zemberek açıklamalar yaptı, "Samsunsporluyum deyip de takımın başarısızlığını isteyenlerle de aramıza mesafe koyacağız" dedi.

04 Ocak 2021 Pazartesi 01:58 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Adanaspor maçı sonrası flaş açıklamalar yaptı, Samsunsorluyum diye geçinip arkalarından vurmaya çalışanların olduğunu söyledi.


Ertuğrul Sağlam, Samsunsporluyum deyip de takımın başarısızlığını isteyenlerle aralarına mesafe koyacaklarını vurguladığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Geçmişte en ufak bir sıkıntıda, en ufak bir kötü sonuçta dostlarımızı da gördük, düşmanlarımızı da gördük. Samsunsporluyum diye geçinip de arkamızdan bizi vurmaya çalışan birçok insanı da gördük. Kötü sonuç aldığımız gün bize moral verip, ‘olsun, biz size güveniyoruz’ deyip de yanımızda olanları da gördük. Herkes kendi rengini belli etti. Dolayısıyla bundan sonra bize destek olanlarla beraber daha bir bütün olmaya çalışacağız. Samsunsporluyum deyip de takımın başarısızlığını isteyenlerle de aramıza mesafe koyacağız. Bundan sonra inşallah hep beraber, taraftarıyla, medyasıyla gerçek Samsunsporlu ise inşallah Samsunspor’u Süper Lige taşıyacağız. Ben buna yürekten inanıyorum. Zaman zaman üzdüğümüz taraftarlarımız oldu, sıktığımız taraftarlarımız oldu. Ama şunu herkes bilsin ki, biz Samsunspor’un başarısı için canımızı dişimize takıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Bundan sonra da inşallah böyle olacak"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un ilamlı ve ilamsız icra dosyası sayısı

Samsun'un ilamlı ve ilamsız icra dosyası sayısı