16 Mayıs 2022 Pazartesi

FUAT ÇAPA'DAN ADANASPOR MAÇI YORUMU! RAKİP FAVORİ GÖZÜKSE DE MAÇ SAHADA OYNANIYOR

Fuat Çapa'dan Adanaspor maçı yorumu! Rakip favori gözükse de maç sahada oynanıyor

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Adanaspor ile yapacakları maç için "Sıralamaya göre rakip favori gözükse de maç sahada oynanıyor" dedi.

25 Kasım 2021 Perşembe 15:42 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, 2-2 biten Eyüpspor maçını değerlendirdi, Adanaspor ile Samsun 19 Mayıs Stadında oynayacakları karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.


EYÜPSPOR MAÇI SINAV OLDU
Fuat Çapa, Eyüpspor maçı için "Eyüpspor karşılaşması bizim adımıza bir sınavdı ve iyi bir sınav verdiğimizi düşünüyorum. Özellikle oyun anlamında, coşku anlamında. Sahadaki oyuncuların ne oynamak istediğini görmem anlamında güzeldi. Tabi ki eksikliklerimiz vardı. Alternatifimiz ve seçeneğimiz biraz daha fazla olsaydı daha değişik sonuçlar olabilirdik. Karşılaşmanın ilk 20-25 dakikasında bizim adımıza gayet güzel şeyleri gördük. İlk golü biz atmış olsaydık maç daha değişik şekil alabilirdi. 2 defa geriye düşüp tekrar beraberliği yakalamak bizim adımıza önemliydi. Oyuncu karakterini görme adına. Son dakika Tomane’nin iki tane pozisyonu var. Ama onun haricinde gayet güzel şeyler gördük. Eyüpspor karşılaşmasında sıralamaya baktığınızda yukarıda olan bir takım. İyi bir takıma karşı berabere kalıp bunun üzüntüsünü yaşamak güzel bir şey" dedi.

RAKİP FAVORİ GÖRÜNSEDE..
Adanaspor ile oynanacak karşılaşma ile ilgili de açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, şunları dile getirdi.
"Bu haftaki oynayacağımız karşılaşma bizim adımıza önemli bir karşılaşma ve iç sahada oynayacağız. Cezalı olan oyuncularımız tekrar aramıza dönecekler. Bugün ve yarın yapacağımız idmanlarla takımın şeklini de vereceğiz. İyi bir rakibe karşı oynayacağız. Çünkü bu ligde maç öncesi sıralamaya göre belki favori gözükse de maç sahada oynandığı zaman tamamen değişik hal alabiliyor. Her maça aynı ciddiyetle aynı konsantrasyonla çıkıp her alacağımız puanın değerini bilerekt bunu yaparken de oyunumuzu ve oyuncularımızı geliştirerek yolumuza devam edeceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 320 bin kişi aşı yaptırmadı! Aşı yaptıran kişi sayısı ise hızla düşüyor

Samsun'da 320 bin kişi aşı yaptırmadı! Aşı yaptıran kişi sayısı ise hızla düşüyor