07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUNSPOR NURİ ASAN TESİSLERİ MİLLET BAHÇESİNE DAHİL EDİLDİ! TARAFTARDAN SERT AÇIKLAMA GELDİ!

Samsunspor Nuri Asan Tesisleri Millet Bahçesine dahil edildi! Taraftardan sert açıklama geldi!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde, Samsunspor Nuri Asan Tesislerinin de bulunduğu alanların Millet Bahçesine dahil edilmesi kararının alınmasına, Samsunspor Taraftar Gruplarından sert açıklama geldi.

15 Ocak 2022 Cumartesi 16:07 SAMSUNSPOR

Samsunspor Taraftar Grupları tarafından yapılan ortak açıklamada, Nuri Asan Tesislerinin Millet Bahçesi içine alınması ile ilgili, "Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, bitmek tükenmek bilmeyen Samsunspor antipatisi, son olarak tesislerimize yönelik hamlesiyle bir kez daha ortaya çıkmıştır" denildi.


Taraftar Grupları tarafından yapılan ortak açıklamada, Mustafa Demir'in Samsunspor üzerinden yanlış adımlar atmaya ısrarla devam ettiği vurgulandı.  

"Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakının Samsun’da neden hızla oy kaybettiğini merak ederlerse, öncelikle dönüp Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e bakmaları gerekiyor. Şehri bölen, ötekileştiren ve ortak sevdamız olan Samsunspor’a adeta zulüm eden Mustafa Demir, hem kendisine hem de partisine bir daha seçim kazandırmamak için büyük bir çaba içerisindedir" ifadelerinin de yer aldığı ortak açıklamada, kırmızı beyazlı taraftarlar
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'i Nuri Asan Tesislerini Millet Bahçesi alanına dahil etme kararından vazgeçmeye çağırdı.

Samsunspor Taraftar Grupları, yaptıkları basın açıklamasında şunları dile getirdi.

YANLIŞ ADIMLARINA ISRARLA DEVAM EDİYOR
'Samsunspor Tesislerinin yıkılarak, yerine Millet Bahçesi yapılması planını meclisten geçiren Mustafa Demir, Samsunspor taraftarını üzmekte, kırmakta ve hatta fazlaca kızdırmaktadır. Şehrin tartışmasız markası ve birleştirici unsuru olan Samsunspor, siyasi görüşü ne olursa olsun bu şehirde yaşayan herkesin ortak sevdasıdır. Bunun bir türlü farkına varamayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor üzerinden attığı yanlış adımlara ısrarla devam etmektedir. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakının Samsun’da neden hızla oy kaybettiğini merak ederlerse, öncelikle dönüp Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e bakmaları gerekiyor. Şehri bölen, ötekileştiren ve ortak sevdamız olan Samsunspor’a adeta zulüm eden Mustafa Demir, hem kendisine hem de partisine bir daha seçim kazandırmamak için büyük bir çaba içerisindedir. Partisinin ve ittifakının milletvekilleri ile yöneticileri de bu çaba karşısında seslerini çıkartamamaktadır."

SEÇİM GÜNÜ GELDİĞİNDE YAPTIKLARINI UNUTMA
Bizler farklı siyasi düşüncelerde, dünya görüşlerinde olsak da önceliğimiz Samsunspor’dur! Bu önceliğimize karşı durmadan operasyon düzenleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bir an önce hatasından dönmeli ve oturduğun makamın hakkını vererek şehre AĞABEY olmayı öğrenmelidir. Samsun, “Ben yaptım oldu” anlayışı ile yönetilebilecek bir şehir değildir. Samsun Büyükşehir Belediyesi kimsenin babasının tapulu malı değildir. Sıcak makam odasında oturup, köpüklü kahvesini yudumlayarak şehri yönettiğini zannedenler, bu umursamaz tavrın yanlarına kar kalacağını sanmasın. Samsunspor, hepimizin kırmızı çizgisidir. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldiği günden itibaren bu çizgiyi ihlal edip duruyor. Sanıyor ki yaptıkları unutuluyor. Unutmuyoruz Mustafa Demir! Bu şehrin sevdası olan Samsunspor’a yaptıklarını unutmuyoruz. Sen de seçim günü geldiğinde, yaptıklarını unutma! Sen de unutma, sana karşı sessiz olan siyasetçiler de unutmasın, seni başımıza belediye başkanı adayı olarak çıkartmayı düşünenler varsa, onlar da unutmasın! Çünkü sen artık; Siyasi görüşü ne olursa olsun, Samsunspor’a gönül vermiş herkesin ortak kızgınlığısın! Hepimiz yüzde 100 Samsunsporluyuz. Samsunspor Taraftarı Unutmaz! Samsunspor Taraftarı Unutturmaz!"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

mercan

15 Ocak 2022 Cumartesi 17:28

Helal olsun Mustafa DEMİR'e . Yakında takımı da kapatır.

Gorkem

15 Ocak 2022 Cumartesi 16:37

Bu samsun zamanı geldiğinde gerekeni yapar ve yanındaki insanlarda dahil gece nasıl yola çıkacaklarını şaşırırlar....

Vatan DAŞ

15 Ocak 2022 Cumartesi 14:44

Buna oy veren taraftar grubu üyeleri oturun aşaaaa

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Bafra Öğretmenevi Müdürlüğüne getirilen iki isimde görevden alındı

Samsun'da Bafra Öğretmenevi Müdürlüğüne getirilen iki isimde görevden alındı