16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUNSPOR'A ŞAMPİYONLUK İÇİN ASİYAD BAŞKANI YILMAZ'DAN 50 BİN LİRA PRİM

Samsunspor'a şampiyonluk için ASİYAD Başkanı Yılmaz'dan 50 bin lira prim

Yılport Samsunspor'a Süper Lig için prim desteği çağrımıza ilk yanıt Ankara-Samsun Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Osman Yılmaz'dan 50 bin lira ile geldi.

26 Nisan 2021 Pazartesi 13:50 SAMSUNSPOR

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları Derneği Başkanı ve Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Osman Yılmaz, Yılport Samsunspor'a TFF 1'inci ligde şampiyon olması halinde 50 bin lira prim vereceğini açıkladı.


Samsun Kent Haber'in Yılport Samsunspor'a Süper Lig ve şampiyonluk için prim desteği verilmesi yönünde yaptığı çağrıya karşılık veren ASİYAD  Başkanı ve SAMKON Genel Başkan Vekili Osman Yılmaz, "Samsunspor'a TFF 1'inci ligde şampiyon olmaları halinde 50 bin lira prim vereceğim. Şehrimizin takımının Süper Lige çıkması ve TFF 1'inci ligde şampiyon olmasını canı gönülden istiyor ve takımımızı destekliyoruz. Şehrimizin ileri gelenlerini de Yılport Samsunspor'a destek olmaya davet ediyorum. Futbolcularımızı prim destekleri ile şampiyonluğa daha fazla motive etmemiz gerekiyor. Futbolcularımız ve Yılport Samsunpor etrafında şampiyonluk için kenetlenmeliyiz. Gün birlik günüdür. Samsunspor'un bu ligde şampiyon olmasını istiyoruz ve bende bu şampiyonluğun gelmesi halinde 50 bin lira prim desteği vereceğimi tüm kamuoyuna ilan ediyorum" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şehit Uzman Çavuş Aygün Çakar Samsun'un Vezirköprü ilçesinde toprağa verildi

Şehit Uzman Çavuş Aygün Çakar Samsun'un Vezirköprü ilçesinde toprağa verildi