10 Ağustos 2022 Çarşamba

SAMSUNSPOR'DAN FLAŞ AÇIKLAMA! ANGE-FREDDY PLUMAİN İLE PRENSİPTE ANLAŞTIK

Samsunspor'dan flaş açıklama! Ange-Freddy Plumain ile prensipte anlaştık

Samsunspor Kulübü, flaş bir açıklama yaparak Fransız hücum oyuncusu Ange-Freddy Plumain ile prensipte anlaştıklarını duyurdu. Ange-Freddy Plumain Samsunpor'da..

16 Ağustos 2020 Pazar 17:36 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Kulübünden  yapılan yazılı açıklamada Fransız forvet oyuncusu Ange-Freddy Plumain'in ile prensipte anlaşmaya varıldığı ve bu futbolcunun Salı günü Samsun'a gelerek resmi sözleşmeye imza atacağı bildirildi.


Samsunspor'un Fransız forvet Ange-Freddy Plumain ile anlaşmaya vardıklarını açıklaması ise kırmızı beyazlı taraftarlarda büyük sevinç yarattı. Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda transfer listelerinde Kara Şimşek gibi koşan, bazuka gibi şut çeken oyuncuların olduğunu söylemişti.

Samsunspor Kulübünün resmi internet sitesinden Ange-Freddy Plumain ile ilgili yapılan açıklamada ise kamuoyuna şu bilgiler verildi.
"Fransız hücum oyuncusu Ange-Freddy Plumain ve kulübü Beitar Jerusalem ile oyuncunun kulübümüze transferi konusunda prensip anlaşmasına varılmıştır. Anlaşmanın Salı günü gerçekleştirilecek sağlık kontrolünün ardından resmileştirilmesi planlanmaktadır. Kamuoyunun bilgisine sunarız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesinin tek vitrini olan temizlik işçileri, 24 saat çalışıyor

İlkadım Belediyesinin tek vitrini olan temizlik işçileri, 24 saat çalışıyor