07 Ağustos 2022 Pazar

ÜNLÜ SPOR SPİKERİ ÜMİT AKTAN'DAN SAMSUNSPOR VE ERTUĞRUL SAĞLAM AÇIKLAMALARI

Ünlü spor spikeri Ümit Aktan'dan Samsunspor ve Ertuğrul Sağlam açıklamaları

SamsunKentTv'de canlı olarak yayınlanan Spor55 programına katılan ünlü spor spikeri Ümit Aktan, Samsunspor ve Ertuğrul Sağlam ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

20 Nisan 2021 Salı 00:52 SAMSUNSPOR

SamsunKentTV'de 19 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan Spor55 programının canlı yayın konuğu ünlü spor spikeri Ümit Aktan oldu.


Atilla Cebeci, Ender Gür ve Hakan Atilla Gökbilgin'in sunduğu Spor55 programının canlı yayınına katılan ünlü spor spikeri Ümit Aktan, Yılport Samsunspor'un Süper Lig için artık topunu tüfeğini kuşanması gerektiğini söyledi.

Yılport Samsunspor'un Bursaspor'u 4-1 yendiği maçın ardından SamsunKentTv'de canlı olarak yayınlanan Spor55 programına bağlanan Ümit Aktan, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam için "Ertuğrul Sağlam'ın hocalığına, insanlığına kimse laf edemez" dedi.

Adanaspor maçında sokağa çıkma yasağına rağmen tribünlerin dolu olması ile ilgili de konuşan Ümit Aktan, "Adana maçı sokağa çıkma yasağı var 4 bin kişiyle maç oynandı, bu nasıl oluyor? Adana'da 3 bin sağlıkçı yok." diye konuştu.

Canlı yayında Spor55 modaretörü Atilla Cebeci'ye TFF 1'inci ligde bulunan takımların son haftalarda, legal veya illegal olarak bütün yolları deneyerek tutunmak için savaştığını aktaran Ümit Aktan, Samsunspor için ise Süper Ligi kastederek şunları dile getirdi.
"Bu ligin Samsunspor'a ihtiyacı var. Samsun kentine ihtiyacı var. Samsun kentinin futbol tutkusuna ihtiyacı var. Samsunspor'un her şeyi unutup tamamen buna konsantre olması lazım. Prim problemleri, oyuncular arasındaki bir takım sorunlar kulağımıza geliyor. Herkes taşın altına eline sokmalıdır. Samsunspor bunu bilerek savaşırsa son haftalarda ligi cebine koyacaktır. Samsunspor 4-1'lik Bursaspor galibiyeti ile büyük ölçüde avantajı lehine çevirdi. Ertuğrul Sağlam ve Samet Aybaba'nın mücadelesi çok renkli geçecek son haftalarda. Samsunspor'un artık topunu tüfeğini kuşanması lazım" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tutuklu eski Garnizon Komutanı Eken Covid-19'dan hayatını kaybetti

Samsun'da tutuklu eski Garnizon Komutanı Eken Covid-19'dan hayatını kaybetti