29 Haziran 2022 Çarşamba

YILPORT SAMSUNPOR BİSMİLLAH DİYEREK BAŞLADI

Yılport Samsunpor Bismillah diyerek başladı

Yılport Samsunspor yeni sezona 'Bismillah' diyerek başladı. Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, takım ile ilk kez antrenmana çıkarken, " Ligde sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz" dedi.

21 Haziran 2022 Salı 01:30 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında Nuri Asan Tesislerinde ilk antrenmana taraftar desteği ile çıktı.


Antrenman öncesi Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Bayram Bektaş, basın mensuplarının sorularını cevapladı.
İlk olarak yeni sezonu değerlendiren Teknik Direktör Bektaş, "İnşallah 2 dönemli kampımızı en iyi şekilde bitirip eksik olan oyuncularımız da bize katıldığında istediğimiz oyun şeklini oluşturacağız. İnşallah taraftarlarımızın beklediği o mücadele ve futbolu sahaya yansıtırız. Bu mücadele de umarım sonuçlara yansır ve herkes mutlu olur. Novikovas kendisine verilen iznin ardından takıma katılacak. Moryke Fofana ve Tomane de 2 gün izinli. Bir kaç gün içinde burada tamamen toplanırız. Samsun'daki kampta amacımız gençlerimizi görmek. Çünkü kampa belli bir sayıda oyuncu götüreceğiz. Dolayısıyla buradaki çalışmalarımızda gençlerimizi değerlendireceğiz. Kampa 25 veya 27 oyuncu ile gideceğiz. Zaten çekirdek kadromuz var bu sayıya gençleri dahil edeceğiz. Kayseri'deki kamptan sonra Bolu'ya geçeceğiz ve burada hazırlık maçlarını oynayacağız" dedi.

Ligde önemli bir yarış içerisinde olacaklarını belirten Yılport Samsunpor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Kevin Boli ve Bateau'yu yeni kadroda düşünmediklerini açıkladı. Bektaş, şöyle konuştu:
İhtiyaç duydukça transferlerimizi yapıyoruz. Ligde önemli bir yarış içinde olacağız ve sonuna kadar o yarışın içinde olmak istiyoruz. Onun için bir kaç tane daha nokta transferimiz olacak. Temaslarımız sürüyor. Kevin Boli ile Sheldon Bateau'nin yönetimsel sıkıntıları var. Ismael Diomande'nin farklı bir sıkıntısı var. Burada kalma isteği de var. Eğer performansı yeterli olursa yani verimli olduğu takdirde takımda kalmasını istiyoruz. Boli ve Bateau'yu takımda düşünmüyoruz." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da HSK yaz kararnamesi ile görev yeri değişen hakim ve savcıların isim listesi

Samsun'da HSK yaz kararnamesi ile görev yeri değişen hakim ve savcıların isim listesi