15 Ağustos 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR BAŞKANI YÜKSEL YILDIRIM'DAN PATSON DAKA AÇIKLAMASI!

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan Patson Daka açıklaması!

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan Patson Daka açıklaması.. Transfer arayışlarını sürdüren Yılport Samsunspor'da Patson Daka ismi gündeme geldi, kulüp başkanı Yüksel Yıldırım açıklama yaptı..

26 Temmuz 2020 Pazar 13:47 SAMSUNSPOR

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "Keşke alabilsek" dedi Patson Daka açıklaması yaptı.


Bu sezon TFF 1'inci ligde oynayacak olan Yılport Samsunspor'da yeni transferlerin kimleri olacağı merak edilirken, taraftar yıldız oyuncuların isimlerini gündeme getiriyor. Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ise yıldız oyuncu konusunda daha önce yaptığı açıklamada, Samsunspor ile yıldızlaşacak oyuncular aradıklarını söylemişti.

Yılport Samsunspor şuana dek ilk transfer obsiyonunu yabancı oyuncudan yana kullanırken Vukan Savıcevic ile 3 yıllık bir anlaşma yapmıştı. Samsunspor'da Rafael Lopez ismi gündeme gelmiş ancak bu isim ile kulübün ilgilenmediği açıklanmıştı. Yine son olarak Yılport Samsunspor ile ismi anılan Patson Daka transferi gündeme geldi.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya sayfasından Patson Daka ile ilgili bir açıklama yaparak "Salzburg'un Patson Daka adlı oyuncusunu alabilecek ne paramız var ne de öyle bir babayiğitlik yapabilme durumum var!!! Keşke alabilsek ve yapabilsek" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsun

27 Temmuz 2020 Pazartesi 12:35

Bilbaortlara Şampiyon Samsunspor yazıp reklam yapmak ile olmuyor sayın başkan.Büyükşehir belediye Başkanı Mustafa Demir'e sesleniyoruz !!!!!Batı parkta yapılan alt yapı tesislerinin bir kısmını, Spor bakanlığı 10 yıllığına kiralarken ,belediyeye ait olan kısım 3 yıllığına kiralanıyor.Tesisleri ortadan ikiye bölecek halimiz yok.Bu yanlıştan bir an önce dönülüp, 10 yıllık olarak düzeltilmesini rica ediyoruz. Samsunspor bu şehrin en büyük markalarından biridir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Fahrettin Ulusoy Anadolu’nun En Etkin 50 İş İnsanı listesine girdi

Samsun'da Fahrettin Ulusoy Anadolu’nun En Etkin 50 İş İnsanı listesine girdi