16 Mayıs 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR'DA GÖREVDEN ALINAN SCOUT EKİBİ AÇIKLAMA YAPTI

Yılport Samsunspor'da görevden alınan Scout ekibi açıklama yaptı

Yılport Samsunspor Kulübünde 1 Kasım tarihi itibariyle görevden alınan Scout ekibinden Adnan Güngör ve Musa Aydın yaptıkları açıklamada görevden alınma şekillerini eleştirdi, karara saygı duyduklarını açıkladı.

04 Kasım 2021 Perşembe 12:39 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Kulübünde görevden alınan Scout ekibinden Adnan Güngör ve Musa Aydın bir açıklama yaparak  "Gerçekleri bilmeden varsayımlar üzerinden bizleri itham eden, yargılayan herkesi vicdanıyla baş başa bırakıyoruz" dedi.


Yılport Samsunspor’da scout ekibinden görevden alınan Adnan Güngör ve Musa Aydın ortak bir açıklama yaptı. 

Musa aydın ve Adnan Güngör yaptıkları açıklamada, Scout ekibi olarak yanlış yapmadıklarını ve kararın tebliğ edilme şeklinin doğru olmadığını söylediler. 

Adnan Güngör ve Musa Aydın sosyal medyadan yaptıkları paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Değerli Samsunspor kamuoyuna; 31.10.2021 tarihinde kulübümüzün sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile görevimize son verildiğini ikimiz de görev icabı farklı illerden akşam vakitlerinde Samsun’a dönerken yolda öğrenmiş bulunmaktayız. 56 yılık Samsunspor tarihinde bu şanlı formayı en fazla giymiş; yıllarca bu takımda kaptanlık yapmış, parasız pulsuz dönemde dahi sorumluluk almış, görevden kaçmamış insanlarız. Karara saygı duyuyor, tebliğ edilme şeklinin takdirini sizlere bırakıyoruz. Görev yaptığımız süre zarfında işimizi ailemizin önünde tutarak çalışıp elimizden gelen her şeyi yapmanın verdiği gönül rahatlığı ile ayrılıyoruz. Çalışırken hatalarımız olmuştur ancak yanlışımız asla olmamıştır. İstemeden veya fark etmeden Samsunspor’umuza zarar verdiysek tüm şehrimizden, taraftarımızdan ve Samsunspor’lulardan özür dileriz. Görev yaptığımız süre zarfında sile içinde olan aile içinde kalır düşüncesiyle; kamuoyunda olumsuz olan her şeyin üstümüze kalmasına rağmen 1 gün olsun çıkıp açıklama yapmadık veya bunun bizimle alakası yok diyerek dışarıya bilgi sızdırmadık. Gerçekleri bilmeden varsayımlar üzerinden bizleri itham eden, yargılayan herkesi de vicdanıyla baş başa bırakıyoruz. Kulübümüz yetkilileri tarafından kim olursa olsun hakkımızda yapılacak yersiz ve yalan yanlış açıklamalar söylemler karşısında mutlaka her şekilde cevap vereceğimizin bilinmesini isteriz. İnşallah Samsunsporumuz en kısa zamanda hakkettiği süper ligde olur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunlu

04 Kasım 2021 Perşembe 15:45

Beyler sizde vijdan varmı şu yaptığınız takıma bakın elinizi vicdanınıza atın yazıklar olsun raporun ekmeğini yediniz helalmi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Selçuk Bayraktar TEKNOFEST 2022 için Samsun'a geldi

Selçuk Bayraktar TEKNOFEST 2022 için Samsun'a geldi