16 Mayıs 2022 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM ALTINORDU MAÇI SONRASI NE SÖYLEDİ SONUCA NASIL TEPKİ VERDİ

Yüksel Yıldırım Altınordu maçı sonrası ne söyledi sonuca nasıl tepki verdi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Altınordu ile oynanan play-off rövanş maçı sonrası ne söyledi, maç sonucuna nasıl tepki verdi.

23 Mayıs 2021 Pazar 14:52 SAMSUNSPOR

Samsun 19 Mayıs Stadında oynanan Yılport Samsunspor-Altınordu play-off rövanş maçında şeref tribününde bulunan Yüksel Yıldırım alınan sonuç nedeniyle hayli üzüntü yaşadı.


Yılport Samsunspor'un Süper Lige çıkma ümidi ile sahaya çıktığı Altınordu maçında, Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım'ın rakip takımın attığı golden sonra ve durumun 1-1 olduğu anlarda maçı izlediği tribünde gergin ve üzüntülü olduğu anlar objektiflere yansıdı. Maçta sürekli başını iki elinin arasına alan Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un durumu 2-1 yapan golü atması sonrası ümitlenirken, 3'üncü gol bir türlü gelmeyip Altınordu'nun da durumu 2-2 yapan golü atması ile büyük üzüntü yaşadı.

Şeref Tribinünde maç sonrası alınan sonuca nasıl tepki vereceği ve ne söyleyeceği merak edilen Yüksel Yıldırım'ın o anlarda yanında bulunanlara ne söylediğini ise Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk yazdı. 

Gazeteci Haydar Öztürk, maç sonrası Yüksel Yıldırım'ın sözlerini kamuoyuna şu ifadelerle duyurdu.
"Süper Lig hayalimiz suya düşmüş, moraller sıfır, gerginlik var, herkes mateme bürünmüş, üzgün gözlerle ona bakıyor, kimsenin ağzını bıçak açmıyor.. Ve o, ortalık mahşer yerine dönmüşken sessiz, sakin bir şekilde oturduğu tribünde ki koltuğundan kalkarak, adeta 'Ne söyleyecek acaba, nasıl tepki verecek' der gibi kendisine bakanlara "Bunda da vardır bir hayır. Yıkılmak yok. Yeniden ayağa kalkacağız" yanıtını vererek yeni bir ateşin fitilini yakıyor. ADAMSIN YÜKSEL YILDIRIM.."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Şakir 55

23 Mayıs 2021 Pazar 14:53

1. Samsunsporluyum.2. Takım, bazı maçlarda adeta bize saç baş yoldurdu.3. Ayak oyunları vs var veya yok. Ancak bizler de oyun olarak bazı maçlarda büyük hatalar yaptık.4. Inşaallah seneye süper lige çıkarız.5. Saygılarımla.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor-Altınordu maçında çıkan taraftar krizini kimler önledi

Yılport Samsunspor-Altınordu maçında çıkan taraftar krizini kimler önledi