29 Haziran 2022 Çarşamba

YÜKSEL YILDIRIM'IN 'SAMSUN'DA KALİTE BU KADARMIŞ' SÖZLERİNE TEPKİ YAĞDI

Yüksel Yıldırım'ın 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözlerine tepki yağdı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözlerine tepki yağdı.

17 Ocak 2021 Pazar 21:56 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyada kendisine Lukaku'yu getirmesini söyleyen bir takipçisine karşı gösterdiği tepkide kullandığı 'Samsun'da kalite bu kadarmış' sözleri nedeni ile tepki aldı.


Twitter sayfasından kendisine Lukaku'yu getirmesini söyleyen bir kişiye tepki gösteren Yüksel Yıldırım, "Biraz ciddi olun lütfen arkadaşlar. Beni yormaya başladınız bu gereksiz aptalca mesajlarınızla. Gidin başkaları ile uğraşsanıza. Bune terbiyesizlik. Artık sizleri ciddiye almıyorum, cevapta yazmıyorum. Diyalog yok, Monolog var! Sözün bittiği yer! Samsun'da kalite bu kadarmış!" dedi.

Yıldırım'ın verdiği cevapta yer alan 'Samsun'da kalite bu kadarmış' ifadesi ise tepkilere neden oldu. Yüksel Yıldırım'ın bu paylaşımının altına cevap yazan sosyal medya kullanıcıları 'Samsun'da kalite bu kadarmış sözlerini eleştirdi. Başkan Yıldırım'ın Lukaku paylaşımına verdiği yanıta eleştiriler olurken, destek verenlerde oldu.

Atatürkçü Düşünce Derneği Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli'de Yüksel Yıldırım'a sözlerinden dolayı tepki gösterenler arasında yer alırken, Özkefeli, Yüksel Yıldırım'ı özür dilemeye davet etti. Öte yandan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım bir süre sonra sözleri nedeniyle bir özür açıklaması yaptı.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

vatandaş

20 Ocak 2021 Çarşamba 10:48

samsun, tecavüze tacize uğrayanlar için "olur böyle vakalar, bir kereden birşey olmaz" kafalılar gibi yazmışsın, kaliteni belli etmişsin.OLMAZ, KİMSE PARASINA GÜVENİP KİMSEYE KALİTESİZ DİYEMEZ AMA SENİN GİBİ CEBİNDEKİ 5 KURUŞLA YAĞ ÇEKENLERİ BOL BOL GÖRÜRÜZ ...

Ahmet

19 Ocak 2021 Salı 15:32

Vatandaş senin neyin peşinde olduğunu anlıyor ve biliyoruz.,nerenin adamı ,nerenin takımını tutduğunu , İçten içe çatladığını kıskançlıklarını anlamaya çalışıyorum.Ve diyorum ki İnşallah dibi görürsünüz diyorum.Şunu bil başaramayaçaksın Bu şehir,bu takım 5 kuruş verip 25 kuruş konuşan adamları gördü Tekrar ediyorum olur böyle kazalarAllah razı olsun Yüksel başkandan..

vatandaş

19 Ocak 2021 Salı 11:12

Beyler zenginler biraz ayran gönüllü olurlar. Zevkleri ve hevesleri geçici olur. Kendilerine yeni ilgi alanları ararlar. Eleştirilerle başkanı kızdırıp takımı bıraktırmayın. Bol bol yağcılık kokan güzel sözler söylemeye devam edin.

Gürkan Samsun

18 Ocak 2021 Pazartesi 14:09

Bunların(yorum yapanların) bir çoğu Samsunlu (Samsunsporlu)değil.Kraldan çok kralcı olmayın kardeşim..Biz bir aileyiz. Yüksel başkan bu ailenin babasıdır.olur böyle şeyler..Uzatmaya yaygara çıkartmaya gerek yok..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Terme ilçesi doğumlu uzman çavuş Emre Duman Kuzey Irak'ta vefat etti

Samsun'un Terme ilçesi doğumlu uzman çavuş Emre Duman Kuzey Irak'ta vefat etti