10 Ağustos 2022 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI KONGRESİNİN NEREDE YAPILACAĞI BELLİ OLDU

AK Parti Samsun İl Başkanlığı kongresinin nerede yapılacağı belli oldu

AK Parti Samsun İl Başkanlığının 1 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek il kongresinin nerede yapılacağı belli oldu.

15 Ekim 2020 Perşembe 17:19 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanlığının 1 Kasım'da yapılacak olan il kongresinin nerede yapılacağı kesinleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı Samsun İl kongresinin 19 Mayıs Stadında yapılacağı açıklandı.


AK Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, 1 Kasım 2020 tarihinde yapılacak İl Kongresi için Tekkeköy ilçesinde bulunan 19 Mayıs Stadı hazırlanacak. Pandemi süreci nedeniyle kapalı salonda yapılması uygun görülmeyen AK Parti Samsun İl Kongresi için 1 Kasım 2020 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da Samsun'a gelecek.

İl Başkanlığı olarak gerekli hazırlıklara başladıklarını ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, “Kongre tarihimizin açıklanması ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teşriflerinin belli olmasının ardından hemen hazırlıklarımıza başladık. Kongremizi çok özel bir alanda; Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirmeyi planlıyoruz.  Bizim bütün kongrelerimiz; adeta bir bayram atmosferinde; düğün, şenlik havasında; heyecan ve coşku içerisinde gerçekleşmiştir.  Bu kongremizde de aynı coşkuyu; pandemi sürecinden dolayı fiziki yakınlıkla değil ise de biraz daha farklı olarak gönül bağımızın gücüyle ve her zamanki gibi sımsıkı kenetlenen gönüllerin heyecanıyla hissedecek ve yaşayacağız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uyarak, tüm teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla heyecan ve coşku içerisinde ilk günkü aşkla kongremizi yapacağız. İnandığımız yolda yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz” açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

OMÜ'de görev yapan ve Afganistan'da Korona Virüs olan doktor Samsun'a getirildi

OMÜ'de görev yapan ve Afganistan'da Korona Virüs olan doktor Samsun'a getirildi