12 Ağustos 2022 Cuma

BİNALİ YILDIRIM, SAMSUN'A GELDİ

Binali Yıldırım, Samsun'a geldi

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Samsun'a geldi. Binali Yıldırım Samsun'da Valiliği ziyaret etti ardından AK Parti İl Başkanlığı'nın 89. Danışma Kurulu toplantısına katıldı.

24 Temmuz 2022 Pazar 14:44 SİYASET

Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Vali Doç.Dr. Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.


Bu sabah saatlerinde Valilik binasına geçen Binali Yıldırım burada Vali Dağlı ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte protokol üyeleri tarafından karşılandı. Gerçekleştirdiği ziyarette Valilik Anı Defterini imzalayan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı tarafından Şehit Ömer Halisdemir salonunda düzenlenen 89. İl Danışma Kurulu toplantısına katıldı. 

AK Parti İl Başkanlığı'nın 89. İl Danışma Kurulu toplantısında partililerle bir araya gelen Binali Yıldırım, burada toplantı öncesi ise Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile yapılan video konferansta, rahatsızlığı sebebi ile Ankara'da tedavi gören Demir'e acil şifalar diledi. Yıldırım, danışma kurulu toplantısının ardından ise Atakum ilçesine geçerek, sahil yolunda vatandaşlarla bir araya geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Binali Yıldırım Samsun Büyükşehir Başkanı Demir'e dualarımız sizinle dedi

Binali Yıldırım Samsun Büyükşehir Başkanı Demir'e dualarımız sizinle dedi