15 Ağustos 2022 Pazartesi

CHP SAMSUN İL BAŞKANI TÜRKEL: YEREL SEÇİM OLSA SAMSUN BÜYÜKŞEHİRİ KAZANIRIZ

CHP Samsun İl Başkanı Türkel: Yerel seçim olsa Samsun Büyükşehiri kazanırız

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, şuan bir yerel seçim olması durumunda Millet İttifakının Samsun Büyükşehir Belediyesini kazanacağını söyledi.

28 Aralık 2020 Pazartesi 01:40 SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, bu Pazar yerel seçim olması halinde Samsun Büyükşehir Belediyesinin Millet İttifakına geçeceğini açıkladı.


Facebook'ta canlı yayın yapan Kanal362'de gazeteciler Noyan Alper Cabbar, İsmail Akduman ve Haydar Öztürk'ün konuğu olan CHP Samsun İl Başkanı Türkel, bu yayında erken seçim ve yerel seçim ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fatih Türkel, Kanal362 canlı yayınında yaptığı açıklamada, şuan yerel seçim olması durumunda Millet İttifakının, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını kazanacağını kaydederek, "Erken seçim hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sandık sorumlularından mahalle temsilcilerine kadar biz bu hazırlıkları yapıyoruz. Erken seçim ihtimalini görüyor muyuz. İktidar erken seçimi kaldıracak durumda değil. Bugün seçim olsa iktidar değişiyor bizim ön görümüz bu. 2021 yılında bu iktidarın erken seçimden başka bir çaresi yoktur. Para yok, bu ülkenin çocukları bu ülkede durmak istemiyor. bu ülkede üstünlerin hukuku var. Metal yorgunluğundan ziyade metal pas tutmaya başladı. İktidarın bir reçetesi kalmamış. Pandeminin dünyayı nereye taşıyacağını bilemiyoruz. Tencere ile tavanın götüremeyeceği hiç bir iktidar olmaz. Bu kadar üst üste şikayet ve sıkıntıların biriktiği bir dönem görmedim. Millet İttifakı iktidara hazırdır. Bu rüzgar esmeye başlamıştır. Millet İttifakı halkın iktidarını kuracaktır. Şuan bir yerel seçim olsa Samsun Büyükşehir Belediyesini Millet İttifakı alır. Biz alırız. Genel seçimlerden sonra yapılacak yerel seçimlerde  Samsun Büyükşehir Belediyesini alırız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hakan

28 Aralık 2020 Pazartesi 12:53

Öncelikle sokağa çıkma saatleri içinde sayın başkan halkı etrafına toplayıp konuşma yapmıştır bu şuan içinde bulunduğumuz şartlara göre suçtur cezai işlem uygulanmalı diğeri ise büyük şehire Kayyum atanmalı Kayyum istiyoruz sayın valimizi göreve davet ediyoruz belediye kimlerin elinde 10 milyon eski parayla 10 tirilyon ve zihnet eşyaları bunlar hafife alınacak bir mebla değil

Canikli Bedevi

28 Aralık 2020 Pazartesi 08:41

Sabah sabah aklıma ne güzel şarkılar getirdi bu başlık, "Rüyalar, rüyalar, rüyalar gerçek olsa" :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci mutfağa girdi karantinada olan vatandaşlar için yemek paketledi

Cemil Deveci mutfağa girdi karantinada olan vatandaşlar için yemek paketledi