10 Ağustos 2022 Çarşamba

FAİK ÖZTRAK SAMSUN'DA CHP'Lİ ATAKUM BELEDİYESİNE YAPILAN HACZE TEPKİ GÖSTERDİ

Faik Öztrak Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesine yapılan hacze tepki gösterdi

Samsun'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'li Atakum Belediyesine yapılan hacze tepki göstererek, "Kendi belediyelerine ballı börek, bizim belediyelerimize haciz. Sebebi, millete hizmeti engellemek" dedi.

30 Ocak 2021 Cumartesi 00:12 SİYASET

Samsun'a gelerek açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'li Atakum Belediyesine yapılan son haciz işlemine tepki gösterdi.


Öztrak, Samsun'da yaptığı açıklamada önceki günlerde Atakum Belediyesi’nin ek hizmet binalarına uygulanan haciz işlemine dikkati çekerek, "Atakum Belediyemizin binalarına AK Parti döneminden kalma borçlar nedeniyle haciz geliyor. Bu binalarda milletimiz yemek yiyor, nikah yapıyor, düğün yapıyor, konferans düzenliyor. Bu hizmetlerden tüm şehir yararlanıyor. Belediye AK Parti'nin elindeyken yapılmayan hacizler şimdi yapılıyor. Neden? CHP'li belediye hizmet veremesin diye yapıyorlar. Bunu Ankara'da yapıyorlar, İstanbul'da, İzmir'de bütün CHP'li büyükşehir, il ve ilçe belediyelerimizde yapıyorlar. Kendi belediyelerine ballı börek, bizim belediyelerimize haciz. Sebebi, millete hizmeti engellemek. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, milletimiz görüyor. Bizim belediyelerimiz çok iyi çalışıyor. O nedenle bunlar haset, kıskanıyorlar. Bizim belediyelerimizi engellemeye güçleri yetmeyecek. Belediyelerimiz Genel Başkanımızın da açık talimatıyla milletimizin yanında olmaya devam edecekler. Bizim belediyelerimiz, bu pandemi döneminde millet- devlet dayanışmasının en güzel örneklerini verdiler, bundan sonra da vermeye devam edecekler" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 2021 yılında gösteri ve toplantı yapılabilecek alanlar açıklandı

Samsun'da 2021 yılında gösteri ve toplantı yapılabilecek alanlar açıklandı