16 Mayıs 2022 Pazartesi

FUAT KÖKTAŞ İSTİŞARE TOPLANTISINDA KONUŞTU! SAMSUN İÇİN ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ

Fuat Köktaş istişare toplantısında konuştu! Samsun için çıtayı yükselteceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısında belediye çalışmalarının takipçisi olacaklarını ve en kısa sürede bitirilmesini sağlayacaklarını belirterek,Samsun için "Çıtayı hep birlikte yükselteceğiz" dedi.

23 Haziran 2020 Salı 18:14 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare Toplantısı'da yaptığı konuşmada çıta yükseltme mesajı verdi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'da Ömer Halisdemir toplantı salonunda gerçekleşen AK Parti İstişare toplantısında pandemi sürecinin yanı sıra belediye çalışmaları ile ilgili de açıklamalarda bulunndu.

Pandemi sürecinde Türkiye'nin başarı çalışmalar ortaya koyduğunu kaydeden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'da Covid-19 ile ilgili mücadelenin de aynı başarı ile sürdüğünü kaydetti.

AK Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği istişare toplantısında "Pandemi sürecinde devletimizin önemli çalışmaları ile ülkemiz başarılı bir sınav verdi. Bu başarıyı muhafaza edip çıtayı hep birlikte gayretli çalışmalarımız ile birlikte daha da yukarılara çıkarmamız gerekiyor" diyen Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun'da belediyelerin çalışmalarını da takip ederek en kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaklarının altını çizdi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, şunları dile getirdi.
"Bugün burada ilimiz ve ilçelerimizde yapılan, yapımı devam eden ve yapılması planlanan yatırım, proje ve çalışmalar üzerine istişarelerde bulunuyoruz. Belediye başkanlarımız bilgileri paylaştı, bizlerde milletvekilleri olarak bakanlık düzeyinde çalışmaların takipçisi olarak en kısa sürece bunların bitirilmesi konusunda takipçisi olacağız.  Bu anlamda il ve ilçedeki işin muhataplarını dinleyerek sorunları gidermek ve sonuç olarak çözüme gitmek için istişare toplantıları çok önemlidir. Yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla tüm dünyada ve ülkemiz de köklü değişikliklerin meydana geldiğini görmekteyiz. Ülkemiz bu salgın dönemini en az hasarla atlatan ülkelerin başında yer almaktadır. Güçlü sağlık alt yapısının yanında vatandaşlara sunulan kapsamlı ekonomik ve sosyal destek paketleriyle zor bir sınavı başarıyla verdik, vermeye de devam ediyoruz. Bir çok söylenecek söz var pandemi süreci üzerine bunlara ilerleyen günlerdeki programlarımızda dile getiririz. Bu süreçte ülkemizin, ilimizin bu zorlu süreci başarıyla vermesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Burada önemli olan her birimizin sağlayacağı katkıyla bu itibarı, bu başarıyı aşağıya düşürmemek, yukarıya çıkardığımız çıtayı burada muhafaza edip hep yukarıya taşımak olmalıdır. Bu da her birimizin gayreti ile çalışması ile olacaktır" Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya ayrıca AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe belediye başkanları  ve ilçe başkanları katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

SAMSUN ANALİZİ

25 Haziran 2020 Perşembe 11:18

hang, catı yükselteceksiniz,.. samsun ak parti sandıkta büyük bir maglubiyet bekliyor.. Samsun son günler ak parti sözler veriyor, yatırmlardan söz ediyor.. seçimmi var.. Samsun da ak parti çok oy kaybecek

samsun

25 Haziran 2020 Perşembe 09:06

Kimlere kaldık

cevdet

24 Haziran 2020 Çarşamba 11:38

Batı çevre yolu ne oldu **** mi desem masal mı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kimya Mühendisleri Odası Çarşamba Biyokütle Santralini Termik Santral sanıyor

Kimya Mühendisleri Odası Çarşamba Biyokütle Santralini Termik Santral sanıyor