15 Ağustos 2022 Pazartesi

HALUK KOÇ GENÇLER İÇİN ADAY OLMADI! SAMSUN'DAN ÜÇ İSİM CHP PM'YE GİRDİ

Haluk Koç gençler için aday olmadı! Samsun'dan üç isim CHP PM'ye girdi

CHP'nin 37'inci kurultayında Genel Başkan seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun Parti Meclisi listesinde Samsun'dan üç isim yer alırken, Ankara Milletvekili Haluk Koç ise gençlerin önünü açmak için PM'ye aday olmadı.

26 Temmuz 2020 Pazar 23:43 SİYASET

Samsun eski milletvekili olan CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, CHP'nin 37'inci kurultayında Kemal Kılıçdaroğlu'nun istemesine rağmen gençlerin önünü açmak için Parti Meclisine aday olmadı.


Kemal Kılıçdaroğlu'nun PM listesinde Haluk Koç'u da istediği ancak Koç'un bu isteği, "Yerime genç bir arkadaşımızın görev almasının daha uygun olacağını düşünüyorum" diyerek geri çevirdiği öğrenildi. Haluk Koç'un partide gençlerin önünü açmak için yaptığı bu davranış takdirle karşılanırken, CHP Genel Başkanı seçilen Kemal Kılıçdaroğlu'nun PM listesinde ise Samsun'dan üç ismin yer aldığı öğrenildi.

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ile birlikte CHP Samsun eski Gençlik Kolları Başkanı Burhan Saral ve CHP Samsun İl Yönetim Kurulu üyesi 25 yaşındaki Begüm Değer'in de  Kılıçdaroğlu'nun PM anahtar listesinde yer aldığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

serkan

27 Temmuz 2020 Pazartesi 14:45

Olamazzzz !!Lütfen; partiyi bitirene kadar oturun..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Yakakent ilçesi açıklarında yelkenli battı iki kişiyi sahil güvenlik kurtardı

Samsun'un Yakakent ilçesi açıklarında yelkenli battı iki kişiyi sahil güvenlik kurtardı