12 Ağustos 2022 Cuma

KABİNENİN EN ETKİLİ BAKANI SAMSUN'DAN ADAY GÖSTERİLECEK İDDİASI!

Kabinenin en etkili bakanı Samsun'dan aday gösterilecek iddiası!

Samsun'da ve Ankara'da kulislerde bu konuşuluyor! Kabinenin en etkili bakanı Samsun'dan aday gösterilecek iddiası!

25 Haziran 2022 Cumartesi 11:52 SİYASET

Samsun ve Ankara'da siyasi kulislerde bu iddia konuşuluyor. AK Parti hükümetinin en etkili bakanının 2023 genel seçimlerinde Samsun'dan aday gösterileceği gündeme geldi.


Siyasi arenada seçim hazırlıkları ve seçime yönelik hesaplar sık sık gündeme gelirken, son iddia ise şok edecek cinsten. Samsun'da siyasi kulislerde konuşulan iddiaya göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, genel seçimlerde Samsun'dan aday gösterilecek. 

Eşi Bafra doğumlu olan ve Samsunluların 'Enişte' dediği Bakan Soylu'nun Samsun'dan aday gösterilmesi halinde AK Parti'nin oylarının tavan yapacağı ileri sürülüyor. İddia Ankara'da da kulaktan kulağa yayılırken, Bakan Süleyman Soylu'nun Samsun'dan aday gösterilmesi halinde dengeleri ciddi anlamda altüst edeceğine kesin gözü ile bakılıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Samsun'dan aday gösterilir m, gösterilmez mi bilinmez. Ancak şu ara hem Ankara'da hem Samsun'da siyasi kulislerde konuşulan konu bu. Öyle ki bu iddia Samsun'da muhalefet partilerin de gündeminde. 2023 seçimlerinde Bakan Süleyman Soylu iddia edildiği gibi bakalım Samsun'dan aday gösterilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Bunu zaman gösterecek.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Vatan DAŞ

25 Haziran 2022 Cumartesi 18:36

Süleyman Demirel, geçmişte kendisine karşı darbe yapan Faik Türün gibi bazı emekli generalleri, devlet kuruluşlarının yönetim kurullarında görevlendirmiş ya da milletvekili seçtirmiş.Soranlara:"bana havlayacaklarına karşımdakilere havlasınlar! Onları niye yanımda barındırdığımı şimdi anladın mı?"demiş."paçalarından yolsuzluk akıyor,kalbi Ali diyor dili Muaviye söylüyor, başkasına gelince genel genel kendisine gelince özel özel" diyenler şimdi vekil...

Vatan DAŞ

25 Haziran 2022 Cumartesi 13:00

O kadar etkiliyse Diyarbakır'dan aday göstersinler...

Uğur

25 Haziran 2022 Cumartesi 09:43

İnşallah soylu samsunda her türlü kaybeder hiç kimse sevmiyor kendisini allahın izniyle hayali düşman yaratıp savaşanlardan milleti vergilerin altında bırakıp izleyen enflasyonu ve ekonomiyi perişan edip vatandaşı eziyet çekipte kendi zevki sefa içinde yaşayan bu iktidar ve ekibinden kurtulalacağız seçime çok az kaldı sadece sabır Türk milletinin üstünde bir güç ve Türk milletinin zekasından başka üstün zeka tanımam

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Saathane Meydanına kafeterya konak inşa edilecek

Samsun'da Saathane Meydanına kafeterya konak inşa edilecek