15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDA İLKADIM ZİRVESİ YAPILACAK

Samsun AK Parti İl Başkanlığında İlkadım zirvesi yapılacak

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, AK Parti İlkadım ilçe Başkanlığının eski başkanları, eski yöneticileri ile kurucu üyelerini partiye davet etti. Samsun AK Parti İl Başkanlığında İlkadım zirvesi yapılacak.

13 Aralık 2019 Cuma 13:57 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, bir süre önce istifası alınan AK Parti İlçe Başkanı Oktay Avcılar'ın ardından bugün ilçe yönetimi ile birlikte, İlkadım ilçe teşkilatının eski yöneticileri ve belediye meclis üyelerini il başkanlığı na çağırdı.

 

Samsun AK Parti İl Başkanlığı, bugün saat 16:00' da AK Parti İlkadım ilçe Başkanlığının eski yöneticileri, kurucu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile toplantı yapacak. Bir süre önce hatırlanacağı üzere AK Parti İlkadım ilçe başkanı Oktay Avcılar görevden alınmıştı. Pazar günü yaşanan görevden almanın ardından AK Parti Samsun İl Başkanlığı, AK Parti İlkadım ilçe teşkilatı mı eski başkanları, kurucu üyeleri, mevcut ilçe yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyelerini, bugün il başkanlığına davet etti. Ak Parti Samsun İl Başkanlığında yapılacak toplantıda İlkadım ilçe başkanlığına yapılacak atama başkan ile ilgili görüşmelerin yapılması ve partililerin bu konuda görüşünün alınması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İsmail Uyanık Samsunspor Dernek Başkanlığını bıraktığını açıkladı

İsmail Uyanık Samsunspor Dernek Başkanlığını bıraktığını açıkladı