10 Ağustos 2022 Çarşamba

SAMSUN AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANIN İSTİFA DİLEKÇESİNE ÖNEMLİ BİR ŞART KONULDU

Samsun AK Parti'de 4 ilçe başkanın istifa dilekçesine önemli bir şart konuldu

Samsun'da AK Parti İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının istifası, ilçe kongreleri ile ilgili önemli bir şart koşularak alındı.

09 Aralık 2019 Pazartesi 02:10 SİYASET

Samsun'da görevden alınan AK Parti'li 4 ilçe başkanının istifa dilekçesine ilçe kongreleri ile ilgili önemli bir şart konuldu.


Samsun AK Parti'de 31 Mart yerel seçimlerinin üzerinden 9 ay geçtikten sonra İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan görevden alındı.

AK Parti İl Koordinatörü Adnan Günnar Samsun'a gelerek İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe Başkanlarının istifasını aldı. Samsun'da AK Parti'nin 4 ilçe başkanının istifasının alınması ise gündeme bomba gibi düştü.

Görevden alınan AK Parti İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam İlçe Başkanlarının yerine vekaleten görevlendirmeler yapılacağı öğrenildi.

İSTİFA DİLEKÇELERİNE KONGRELERLE İLGİLİ ŞART KONULDU
Öte yandan İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan'ın ilçe kongreleri ile ilgili bir şart koşuldu. 

Samsun Kent Haber'in edindiği bilgilere göre görevden alınan 4 ilçe başkanının istifa dilekçesine 'İlçe Kongresinde aday olmama şartı ile istifa ediyorum' yazmaları şartı konuldu. Bu şart ile dilekçelerini yazan 4 ilçe başkanı ilçe kongrelerinde aday olmayacaklarını belirterek istifalarını AK Parti İl Koordinatörü Adnan Günnar'a sundu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

mehmet yalnız

10 Aralık 2019 Salı 14:00

bazı ilçe bşkn larımızın hatası yok degil ama özelliklede kavak atakum alaçamı okadar takip ademedim ama kavak ve atakum için aynı şeyleri söyleyemem ilkadım ise oktay bey canla başla elinden geldigi kadarıyla üstün bir başarı sergilemişdir ama mahalle bşknları için aynı şeyi söyleyemem lafa geldimi bazı mahalle bşknları sağda solda ben ilçe bşkn yarm cıyım demesi ni bilenler bugün sesleri cıkmıyor zabıta geldimi buradan uzakdur ilçe bşkn yardımcıyım cayını iç git diyen bir mahall

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu vatandaşın 50 bin lirasını çalan Özbek gelinin yakalanma anı

Samsunlu vatandaşın 50 bin lirasını çalan Özbek gelinin yakalanma anı