16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'DE AK PARTİ'NİN YENİ GRUP BAŞKANVEKİLİ RECEP KEMAL CERTEL OLDU

Samsun Büyükşehir'de AK Parti'nin yeni Grup Başkanvekili Recep Kemal Certel oldu

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde AK Parti Grup Başkanvekilliği görevi 3'üncü kez el değiştirdi. Samsun Büyükşehir Meclisinde AK Parti Grubunun yeni Grup Başkanvekili Recep Kemal Certel oldu.

15 Nisan 2021 Perşembe 13:15 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde AK Parti Grup Başkanvekilliği görevi Hasan Uzunlar'ın ardından Yavuz Yılmaz'a şimdide meclis üyesi Recep Kemal Certel'e geçti.


Samsun Büyükşehir Meclisinde daha önce AK Parti Grup Başkanvekilliği görevini yürüten Hasan Uzunlar, 10 Kasım'da Atatürk ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşım sonrası görevden alınırken, yerine meclis üyesi olan Yavuz Yılmaz getirilmişti. Uzunlar'ın ardından bir süredir AK Parti Grup Başkanvekili görevini yürüten Yavuz Yılmaz'ın da bu görev Recep Kemal Certel'e devrettiği öğrenildi. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde AK Parti Grubunun yeni Grup Başkanvekili meclis üyesi olan Recep Kemal Certel, "Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekilliği görevine getirilmem sebebiyle; öncelikle İl Başkanımız Ersan Aksu'ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e ve İl Yerel Yönetimler Başkanımız Mahmut İşbilir'e teşekkür ediyorum. Görevi devraldığım Yavuz Yılmaz abimize de bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimize ve Ülkemize hizmet yolunda birlik ve beraberlik içinde durmak yok yola devam" açıklaması yaptı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un ilçe ilçe 3-9 Nisan haftasına ait son vaka tablosu açıklandı

Samsun'un ilçe ilçe 3-9 Nisan haftasına ait son vaka tablosu açıklandı