15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN MHP 13. OLAĞAN BÜYÜK KURULTAY İÇİN ANKARA'YA GİTTİ

Samsun MHP 13. Olağan Büyük Kurultay için Ankara'ya gitti

Samsun MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve üst kurul delege üyeleri 13. Olağan Büyük Kurultay için Ankara'ya gitti.

17 Mart 2021 Çarşamba 23:39 SİYASET

Samsun Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 18 Mart'ta yapılacak MHP Büyük Kurultayı için Ankara'ya gitti.


MHP'nin 18 Mart'ta yapılacak büyük kurultayına Samsun'dan İl Başkanı Karapıçak ve İl Başkan Yardımcıları Ayhan Koçal, Harun Karapıcak, meclis üyesi Aykut Çepni, ilçe başkanları ve üst kurul delegeleri katılacak. Genel Başkanlık için Devlet Bahçeli'nin tek aday olduğu MHP 13. Büyük Kurultayında 1200 delege oy kullanacak, kurultaya seyirci kabul edilmeyecek.Kurultayla ilgili açıklama yapan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, kurultayda İstiklal için birlik, istikbal için dirlik ve Kazanan Türkiye olacak sloganlarının kullanılacağını belirterek, "Kurultayımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Samsun'dan üst kurul delegelerimiz, il başkan yardımcılarımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte 13. Büyük kurultayımıza katılacağız" dedi.

Ankara'ya giden MHP Samsun kafilesine Ordu MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk'de eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

SAMSUNLU

18 Mart 2021 Perşembe 12:00

ne güzel bakın maskeler elde samsuna virüs ne yapar yaa.. önemli olan kurultaylar. ama sakın sahilde caddelerde maskeyle bile gezmeyin uyarıları var. anons aracı gezip duruyor boşuna

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Telekom Bölge Müdürlüğü 6 ay sonra kapatılacak iddiası

Samsun Telekom Bölge Müdürlüğü 6 ay sonra kapatılacak iddiası