29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YILMAZ PARTİLİLERE SESLENDİ! SALDIRILARI GERİ PÜSKÜRTECEĞİZ

Samsun Milletvekili Yılmaz partililere seslendi! Saldırıları geri püskürteceğiz

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz "Gidecek başka yurdumuz yok. Saldırıları geri püskürteceğiz" dedi.

29 Mayıs 2022 Pazar 21:37 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Atakum ve Canik İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katılarak partililere seslendi.


AK Parti Mayıs ayı ilçe danışma meclisi toplantıları devam ediyor. Havza, Canik ve Atakum ilçe danışma meclisi toplantılarında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, 2023 vurgusu yaptı. 

Parti çalışmalarının değerlendirildiği ve istişarelerde bulunulan toplantılarda konuşma yapan Yılmaz, AK Parti'nin tüm teşkilatlarıyla hizmet için sahada olduğunu kaydetti. İstişarenin AK Parti'nin en önem verdiği konuların başında geldiğinin atını çizen Yılmaz, danışma meclisi toplantılarında büyük bir kucaklaşma, kaynaşma yaşandığını belirtti.HİZMET İÇİN BURADAYIZ
Gönüllerini ortaya koyarak fedakarca çalışan teşkilatların 'Büyük Türkiye' hedeflerine odaklandığını ifade eden Yılmaz, "Aramızda hiç bir ayrım yok. Hepimiz çok çalışmak, halkımıza, milletimize hizmet için buradayız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bu zorlu yolculukta Türkiye sevdamızla çalışıyoruz. Kadın, gençlik kollarımız, ana kademimiz, mahalle başkanlarımız gönül köprülerini başarı ile kurarken, gösterdikleri özveri için hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum." dedi.

BİZİM İÇİN VATAN TARTIŞILMAZ 
Türkiye'de,  dünyada yaşanan gelişmelere bağlı olarak ekonomi başta olmak üzerine sıkıntıların çözümü noktasında büyük mücadeleler verildiğini anımsatan Yılmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde problemleri çözecek kadrolar görevinin başında. Türkiye'yi karanlıklara sürüklemekten kurtaran AK Parti, aydınlık günleri korumakta ve gelecek nesillere taşımakta kararlı. Ülkemiz terör başta olmak üzere, dünyadaki olumsuz gelişmeler bir çok konu başlığıyla mücadele ediyor. Vatanımızı kıskaca almak, istediklerini yaptırmak için her koldan saldırıyorlar. Hele Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik hadsiz, edep dışı saldırılar niyetleri tam ortaya koymaktadır. Bizim için vatan tartışılmaz, gidecek başka yerimiz, yurdumuz yok. Ülkemiz için el ele vereceğiz, birlik olacağız tüm saldırıları geri püskürteceğiz, halkımızla kucaklaşacağız, sorunları tek tek çözeceğiz,  Büyük Türkiye'yi inşa etmeye devam edeceğiz. Problemleri halının altına süpüren zihniyetleri her zaman ret ettik. Halkımızın derdi bizim derdimiz, iyi günler yeniden hepimizi bekliyor." diye konuştu.

Yılmaz, 2023 hedeflerinde hiç bir aksama olmadığını, Türkiye'nin geleceği için önemli bir süreç olduğunu da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi LGS ve YKS sınavında başarılı olacak öğrencilere hediyeler verecek

Canik Belediyesi LGS ve YKS sınavında başarılı olacak öğrencilere hediyeler verecek